دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجارت الکترونیک با استفاده از تجمیع و جهانی سازی مدیریت زنجیره تامین - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • E-Business using Supply Chain Management Integration and Globalization تجارت الکترونیک با استفاده از تجمیع و جهانی سازی مدیریت زنجیره تامین

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجارت الکترونیک با استفاده از تجمیع و جهانی سازی مدیریت زنجیره تامین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  E-Business using Supply Chain Management Integration and Globalization


  منبع:

  Int: J Sup: Chain: Mgt Vol: 7, No: 1, February 2018


  نویسنده:

  Annie Sam


  چکیده انگلیسی:

  From providers through assembling and dissemination of the buyer the Supply Chain Management (SCM) avoids administration of materials, data by which it supports the production network. SCM deals with administration and turn around item streams, in other words it takes care of client returns and reusing of disposed items. The SCM deals mainly with the inventory which deals with stock at different areas that is being coordinated conventionally and for various firms it coordinates with raw materials, money transactions and data. For various reasons the SCM has created enthusiasm over the years. The move made by one individual can create a great impact in SCM which is being well known for the Chiefs in the business circle. From inventory to production networks firm to firm competition has moved by creating rivalry. For development the firms crushes waste and will coordinate with the providers and clients for better services.
  Keywords: Supply Chain Management (SCM) | production network | raw materials


  چکیده فارسی:

  از تامین‌کنندگان از طریق مونتاژ و پخش خریدار، مدیریت زنجیره تامین (SCM) به اجتناب از اداره مواد می‌پردازد و با استفاده از داده‌ها به پشتیبانی از شبکه تولید می‌پردازد. SCM با مدیریت سر و کار دارد و جریان‌های اقلام را تغییر می‌دهد به عبارتی دیگر به مراقبت از مرجوعات مشتری و استقاده مجدد از اقلام دور انداخته شده می‌پردازد. SCM عمدتا با موجودی‌ سر و کار دارد و به مدیریت موجودی کالا در نواحی مختلفی می‌پردازد که این نواحی باید به شکلی مرتب هماهنگ شوند و برای شرکت‌های مختلف به هماهنگی مواد خام، تراکنش‌های مالی و داده‌ها می‌پردازد. بنا به دلایل مختلفی SCM در طی سال‌ها هواداران زیادی پیدا کرده است. حرکتی که توسط یک فرد انجام می‌شود می‌تواند تاثیر بالایی در SCM داشته باشد که این موضوع برای مدیران حوزه کسب و کار به خوبی شناخته شده است. از موجودی به شبکه‌های رقابتی، رقابت شرکت‌ها با یکدیگر با ایجاد هم چشمی ایجاد شده است. برای توسعه، شرکت‌ها ضایعات را تخریب می‌کنند و با ارائه‌دهندگان و مشتریان برای خدماتی بهتر هماهنگ می‌شوند.
  کلمات کلیدی: مدیریت زنجیره تامین (SCM) | شبکه تولید | مواد خام.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 7

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 46 کیلوبایت


  قیمت: 17500 تومان    14000 تومان (20 % تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi