دانلود مقاله و خرید ترجمه:نفوذ خارجی، رقابت، و ریسک اعتباری در بانکداری - 2019
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی 2

با سلام خدمت کاربران در صورتی که با خطای سیستم پرداخت بانکی مواجه شدید از طریق کارت به کارت (6037997535328901 بانک ملی ناصر خنجری ) مقاله خود را دریافت کنید (تا مشکل رفع گردد). 

مقالات ترجمه شده بانکداری ( Banking )
 • Foreign penetration, competition, and credit risk in banking نفوذ خارجی، رقابت، و ریسک اعتباری در بانکداری

  دسته بندی:

  بانکداری - Banking


  سال انتشار:

  2019


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نفوذ خارجی، رقابت، و ریسک اعتباری در بانکداری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Foreign penetration, competition, and credit risk in banking


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Borsa Istanbul Review 19-3 (2019) 249 _ e257


  نویسنده:

  Muhammad Natsir a, Wahyoe Soedarmono b,*, Wahdi Salasi April Yudhi b, Irwan Trinugroho c, Ari Warokka


  چکیده انگلیسی:

  This paper reveals that foreign penetration in terms of assets and branches exhibits different impacts on credit risk in banking. In general, a higher share of foreign banks’ total assets exacerbates nonperforming loans, but the increased number of foreign banks diminishes credit risk. Moreover, the role of foreign banks in mitigating credit risk is conditional on the measure of bank competition and country income status. A higher share of foreign bank branches can diminish nonperforming loans after bank concentration, not bank market power, exceeds a certain level. These findings are more pronounced for emerging markets. In addition, higher bank credit risk due to foreign penetration and bank competition can partly be explained by the loss-leader hypothesis coming from higher bank noninterest income. Providing incentives for the banking industry to avoid cross-selling strategies in boosting noninterest income is necessary due to changes in foreign penetration and competition in banking.
  Keywords: Foreign bank penetration | Bank competition | Credit risk


  چکیده فارسی:

  این مقاله نشان می دهد که نفوذ خارجی از لحاظ مقدار دارایی و شعبه های بانکی تأثیرات متفاوتی بر ریسک اعتباری در بانکداری دارد. به طور کلی، سهم گسترده ای از دارایی های کلی که مربوط به بانک های خارجی می باشند، سبب افزایش وام های ناکارآمد ( Non-performing Loans ) می شوند و این در حالی است که برخی از بانک های خارجی (نوعی از بانک است که موظف است مقررات کشور مربوطه و کشور میزبان را نیز رعایت کند) ریسک اعتباری را کاهش می دهند. بطور بیشتر، نقشی که بانک های خارجی درکاهش سهام دارند مشروط بر اندازه گیری میزان رقابت بانکی و وضعیت درآمد مربوط به کشور مورد نظر می باشد. بخش عمده ای از سهامی که مربوط به شعب بانک های خارجی می باشد، سبب این می شود که میزان وامهای ناکارآمد کاهش یابد و این قضیه زمانی اتفاق می افتد که میزان تمرکز بانکی و نه قدرت بازار بانکی فراتر از سطح معمول شود. این یافته ها در بازار های در حال ظهور به طور رسمی بیان شده اند. علاوه بر این می توانیم ریسک اعتباری بیشتر را که مربوط به بانک می باشد، به سبب نفوذ خارجی و رقابت بانکی و با توجه به فرضیه ی loss-leader (استراتژی قیمت گذاری است که در آن محصول با قیمتی زیر قیمت بازار خود به فروش می رسد) بیان نماییم که ناشی از درآمد های بدون بهره ی بانکی می باشد. ایجاد انگیزه در صنعت بانکداری، به منظور جلوگیری از استراتژی فروش جانبی(cross-selling) که هدف آن افزایش درآمد های بدون بهره می باشد، ضروری می باشد که دلیل این امر وجود تغییرات در نفوذ خارجی و رقابت در صنعت بانکداری می باشد.
  کلمات کلیدی: نفوذ بانک های خارجی | رقابت بانکی | ریسک اعتباری.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 626 کیلوبایت


  قیمت: 40950 تومان   


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi
بازدید امروز: 3388 :::::::: بازدید دیروز: 0 :::::::: بازدید کل: 3388 :::::::: افراد آنلاین: 10