دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش و روش شناسی مركز ارزيابي - 1999
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی 2

با سلام خدمت کاربران در صورتی که با خطای سیستم پرداخت بانکی مواجه شدید از طریق کارت به کارت (6037997535328901 بانک ملی ناصر خنجری ) مقاله خود را دریافت کنید (تا مشکل رفع گردد). 

مقالات ترجمه شده مدیریت عملکرد ( performance management )
 • THE ASSESSMENT CENTER METHOD AND METHODOLOGY روش و روش شناسی مركز ارزيابي

  دسته بندی:

  مدیریت عملکرد - performance management


  سال انتشار:

  1999


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش و روش شناسی مركز ارزيابي


  عنوان انگلیسی مقاله:

  THE ASSESSMENT CENTER METHOD AND METHODOLOGY


  منبع:


  نویسنده:

  WILLIAM C. BYHAM, PH.D.


  چکیده انگلیسی:

  The “assessment center method”is the name given to the formal assessment approach pioneered by AT&T in the United States and now used by thousands of organizations worldwide. In the most common application of this method, three or more line managers observe a group of six assessees participating in a series of exercises that simulate tasks related to the job or job level for which they are being assessed. After participants have completed the exercises, assessors meet to consider each participant against a predetermined list of job-related dimensions to reach an overall evaluation. (See How an Assessment Center Works for a complete description.)


  چکیده فارسی:

  روش مرکز ارزیابی" نامی است که به رویکرد ارزیابی رسمی ارائه‌شده توسط AT&T در ایالات‌متحده داده شد و اکنون توسط هزاران سازمان در سراسر جهان استفاده می‌شود. در متداول‌ترین کاربرد این روش، سه یا چند مدیر خط، شاهد گروهی از شش شرکت‌کننده مورد ارزیابی در یک سری تمرینات هستند که وظایف مربوط به شغل یا سطح شغلی را که ارزیابی می‌شوند شبیه‌سازی می‌کنند. بعد از اینکه شرکت‌کنندگان تمرینات را به اتمام رساندند، ارزیاب‌ها برای دستیابی به یک ارزیابی کلی، هر یک از شرکت‌کنندگان را در مقابل لیست از پیش تعیین‌شده ابعاد مرتبط با شغل در نظر می‌گیرند. (ببینید چگونه یک مرکز ارزیابی برای توضیحات کامل کار می‌کند.) بیست‌ویک سال پیش، بررسی بازرگانی دانشگاه هاروارد مطلبی را منتشر کرد که من آن را تحت عنوان "مراکز ارزیابی برای مدیران آینده " تألیف کردم (بیهام، 1970). این اولین مقاله‌ای بود که روش مرکز ارزیابی را برای مخاطبان عام شرح می‌داد. از آن زمان تاکنون به‌طور گسترده چاپ و نقل شد. این تک پژوهش به‌روزرسانی و بسط آن مقاله اصلی است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 36
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 48

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 212 کیلوبایت


  قیمت:    ترجمه این مقاله رایگان است


  توضیحات اضافی:

  نظر
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi
بازدید امروز: 3030 :::::::: بازدید دیروز: 0 :::::::: بازدید کل: 3030 :::::::: افراد آنلاین: 10