دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل سازی وفاداری به مقصد در گردشگری جهانی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

با سلام خدمت کاربران در صورتی که با خطای سیستم پرداخت بانکی مواجه شدید از طریق کارت به کارت (6037997535328901 بانک ملی ناصر خنجری ) مقاله خود را دریافت کنید (تا مشکل رفع گردد). 

مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Destination loyalty modeling of the global tourism مدل سازی وفاداری به مقصد در گردشگری جهانی

  دسته بندی:

  مدیریت توریسم - Tourism Management


  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل سازی وفاداری به مقصد در گردشگری جهانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Destination loyalty modeling of the global tourism


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Business Research Volume 69, Issue 6, June 2016, Pages 2213-2219


  نویسنده:

  Chih-Wen Wu


  چکیده انگلیسی:

  This study examines the antecedents of destination loyalty and its relation to destination image, consumer travel experience, and destination satisfaction in the tourism context. This study raises important questions concerning how destination image, consumer travel experience, and destination satisfaction affect destination loyalty. This research attempts to identify three key antecedents of loyalty in the tourism context. The study empirically tests predicted relationships by using personal interview data from 475 foreign tourists. The conceptual model investigates the relevant relationships among the research constructs by using fuzzy-set Qualitative Comparative Analysis (fsQCA) and structural equation modeling (SEM) approach. Findings from the research sample support the argument that destination image, consumer travel experience, destination satisfaction are the key determinants of destination loyalty. Furthermore, destination image and consumer travel experience influence destination satisfaction. The study also discusses theoretical and managerial implications of research findings for marketing the tourism products globally.
  Keywords: Destination loyalty | Destination image | Consumer travel experience | Destination satisfaction | Tourism


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی عوامل موثر بر وفاداری به مقصد و رابطه آن با وجهه مقصد، تجربه سفر مشتری و رضایتمندی از سفر در زمینه گردشگری می پردازد. این مقاله مسائل مهمی درباره نحوه اثرگذاری وجهه مقصد، تجربه سفر مشتری و رضایتمندی از سفر بر وفاداری به مقصد مطرح می کند. این تحقیق بر آن است تا سه عامل وفاداری را در زمینه گردشگری بررسی کند. این مقاله به طور تجربی روابط را با استفاده از داده های مصاحبه فردی پیش بینی نمود که از بین 475 گردشگر خارجی بود. مدل مفهومی به بررسی روابط مرتبط بین ساختارهای تحقیق با استفاده از تحلیل تطبیقی کیفی مجموعه فازی و مدل سازی رابطه ساختاری می پردازد. یافته های نمونه تحقیق از این بحث پشتیبانی می کنند که وجهه مقصد، تجربه سفر مصرف کننده و رضایتمندی از مقصد عوامل مهم وفاداری به مقصد به شمار می روند. به علاوه، وجهه مقصد و تجربه سفر مشتری بر رضایتمندی از مقصد تاثیر می گذارد. این مقاله همچنین به بحث مفاهیم نظری و مدیریتی یافته های تحقیق به ازای جهانی نمودن محصولات گردش گری و بازاریابی می پردازد.
  کلیدواژه ها: وفاداری به مقصد | وجهه مقصد | تجربه سفر مشتری | رضایتمندی از سفر | گردشگری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 0 کیلوبایت


  قیمت: 31200 تومان   


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi
بازدید امروز: 2417 :::::::: بازدید دیروز: 7706 :::::::: بازدید کل: 14792 :::::::: افراد آنلاین: 15