دانلود مقاله و خرید ترجمه:رونق در یک چشم انداز در حال تغییر: نقش رسانه های اجتماعی در حمایت از استراتژی کسب و کار - 2022
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

با سلام خدمت کاربران در صورتی که با خطای سیستم پرداخت بانکی مواجه شدید از طریق کارت به کارت (6037997535328901 بانک ملی ناصر خنجری ) مقاله خود را دریافت کنید (تا مشکل رفع گردد). 

مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Thriving in a shifting landscape: Role of social media in support of business strategy رونق در یک چشم انداز در حال تغییر: نقش رسانه های اجتماعی در حمایت از استراتژی کسب و کار
  دانلود مقاله | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  دسته بندی:

  مدیریت بازرگانی - Business Management


  سال انتشار:

  2022


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رونق در یک چشم انداز در حال تغییر: نقش رسانه های اجتماعی در حمایت از استراتژی کسب و کار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Thriving in a shifting landscape: Role of social media in support of business strategy


  منبع:

  ScienceDirect- Elsevier- Asia Pacific Management Review Available online 4 February 2022


  نویسنده:

  Nazanin Tourani


  چکیده انگلیسی:

  Contemporary organizations need to communicate with their customers in order to know them better, so that they can learn how to better satisfy their needs, provide better customer service and in so doing improve their commercial performance. Social media are one type of communication channel that organizations currently use to support these strategies. The purpose of this paper is to study how different types of organizations employ social media to support their business strategies, and how this affects the organizations’ performance. To achieve this goal, this study collects information from several organizations in Tehran, the Capital of Iran, and 58 managers, marketing experts, social media experts and university faculty. This study uses questionnaires to collect data and employs descriptive-inferential statistical methods to analyze the data. The results show that social media play an important role, yet differing role, in supporting prospector, analyzer, reactor and defender business development strategies that are key elements in business performance improvement.
  Keywords: Business strategy | Social media | Business performance


  چکیده فارسی:

  سازمان های معاصر برای شناخت بهتر مشتریان خود نیاز به برقراری ارتباط با مشتریان خود دارند تا آنها بتوانند یاد بگیرند که چگونه نیازهای خود را بهتر ارضا کنند، خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند و از این طریق عملکرد تجاری خود را بهبود بخشند. رسانه‌های اجتماعی یکی از انواع کانال‌های ارتباطی هستند که سازمان‌ها در حال حاضر از آن برای حمایت از این استراتژی‌ها استفاده می‌کنند. هدف این مقاله بررسی این موضوع است که چگونه انواع مختلف سازمان‌ها از رسانه‌های اجتماعی برای حمایت از استراتژی‌های تجاری خود استفاده می‌کنند و چگونه این امر بر سازمان‌ها تأثیر می‌گذارد.کارایی. برای دستیابی به این هدف، این پژوهش اطلاعاتی را از چندین سازمان در تهران، پایتخت ایران و 58 نفر از مدیران، کارشناسان بازاریابی، کارشناسان رسانه‌های اجتماعی و اساتید دانشگاه جمع‌آوری می‌کند. در این پژوهش برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه استفاده شده و برای تجزیه و تحلیل داده ها از روش های آماری توصیفی- استنباطی استفاده شده است. نتایج نشان می‌دهد که رسانه‌های اجتماعی نقش مهم و در عین حال متفاوتی در حمایت از استراتژی‌های توسعه کسب‌وکار جستجوگر، تحلیلگر، راکتور و مدافع دارند که عناصر کلیدی در بهبود عملکرد کسب‌وکار هستند.
  کلید واژه ها: استراتژی کسب و کار | رسانه های اجتماعی | عملکرد تجاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 886 کیلوبایت


  قیمت: 57600 تومان   


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
rss مقالات ترجمه شده rss مقالات انگلیسی rss کتاب های انگلیسی rss مقالات آموزشی
logo-samandehi
بازدید امروز: 2174 :::::::: بازدید دیروز: 7706 :::::::: بازدید کل: 14549 :::::::: افراد آنلاین: 19