دانلود و نمایش مقالات مرتبط با  Sentencing::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو -  Sentencing

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 آیا اصل برائت (فرض برائت در امور جزائی) می تواند از مجرم حفاظت کند؟
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
درمحاکمة جزائی، تقاضا می کنیم که افراد متهم به خطای جزائی بیگناه فرض شوند تا وقتیکه جرم بدون هیچ تردید معقولی اثبات گردد. زمینه های سیاسی و/ یا اخلاقی این تقاضاها چه هستند؟ یک پاسخ عمومی و طبیعی به این پرسش روی بدی یا اشتباه اخلاقی محکومیت و مجازات اشخاص بیگناه تمرکز می کند، که من زمینه سازی اخلاقی مستقیم می نامم. دراین مقاله، اشاره می کنم به اینکه این زمینه سازی اخلاقی مستقیم درصورتیکه پذیرفته شود، می تواند انشعاب های مهمی برای عرصه های دیگر فرایند عدالت جزائی (کیفری) و بویژه بخش هایی داشته باشد که درآنها (ازطریق قانونگذاران و قضات) حکم می دهیم اشخاص مجرم چقدر مجازات شوند. اگر چنانچه زمینه سازی اخلاقی مستقیم بیان می کند، باید مجازات پایین را به مجازات اضافی درصورت ابهام ترجیح بدهیم، بعلت جدیت اخلاقی خطاهایی که به اشتباه اشخاص را مجازات می کنند، آنگاه زمانیکه میزان مجازات اشخاص را بررسی می کنیم نیز باید ترجیح بدهیم خطاکننده درطرف مجازات پایین قرار داشته باشد. برخی استدلال های مخالف درمقابل این خط فکری ملاحظه شده اند. واژگان کلیدی: فرض برائت در امور جزائی، ضابطه و معیار دلیل، محکوم سازی، وضع تعرفه.
مقاله ترجمه شده
2 فرض بر بی‌گناهی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
فرض بر بیگناهی موجب تقویت سیستم قضایی امریکا شد. این معنا اساسا از مفاهیم رعایت تشریفات قانونی و اهمیت محاکمه عادلانه نشات گرفته است. یک درک وتفاهم تاریخی آگاهانه از تعامل میان فرض بر بی گناهی و اصل کلیدی رعایت تشریفات قانونی می تواند روشنگر معنا و راهبرد فرض بر بی گناهی در عصر جدید باشد. رعایت تشریفات قانونی تماما در انگلستان و امریکا توسعه داده شد. تاریخچه مستعمرات مقدمه ای شد بر شکل گیری قانون اساسی ایالات متحده حاوی دو معنای ضمنی بسیار مهم است. اول اینکه رعایت تشریفات قانونی موجب تضمین کلی آزادی در مقابل مجازات یا بازداشت بدون یک محاکمه منصفانه است. دوم اینکه رعایت تشریفات قانونی مستلزم وجود یک ژوری در مقابل قاضی است که تعیین کننده واقعیت گناهکار یا بی گناهی متهم در حین محاکمه است. این دو اصل کلیدی به طور تاریخی اساس رعایت تشریفات قانونی و بایستی گویای این باشند که چگونه اصل فرض بر بیگناهی در مراحل مختلف محاکمه تاثیر گذار است که شامل تصمیم گیری بازداشت موقت و مجازات نیز می شود. بازگشت به تفاهم تاریخی رعایت تشریفات قانونی مستلزم عدم حقیقت یابی توسط قضات و یا تعیین مجازات به صورت انفرادی پیش از تشکیل ژوری و برگذاری محاکمه است. کلمات کلیدی : رعایت تشریفات قانونی، اصلاحیه پنجم، اصلاحیه ششم، هیئت منصفه، فرض بر بی گناهی، حکم دادگاه، "ماگناکارتا" منشور بزرگ( يا فرمان ازادى صادره از طرف جان پادشاه انگليس در سال1215) ، بازداشت یا توقیف، دادرسی، قاضی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer