دانلود و نمایش مقالات مرتبط با  Sixth amendment::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو -  Sixth amendment

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 فرض بر بی‌گناهی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
فرض بر بیگناهی موجب تقویت سیستم قضایی امریکا شد. این معنا اساسا از مفاهیم رعایت تشریفات قانونی و اهمیت محاکمه عادلانه نشات گرفته است. یک درک وتفاهم تاریخی آگاهانه از تعامل میان فرض بر بی گناهی و اصل کلیدی رعایت تشریفات قانونی می تواند روشنگر معنا و راهبرد فرض بر بی گناهی در عصر جدید باشد. رعایت تشریفات قانونی تماما در انگلستان و امریکا توسعه داده شد. تاریخچه مستعمرات مقدمه ای شد بر شکل گیری قانون اساسی ایالات متحده حاوی دو معنای ضمنی بسیار مهم است. اول اینکه رعایت تشریفات قانونی موجب تضمین کلی آزادی در مقابل مجازات یا بازداشت بدون یک محاکمه منصفانه است. دوم اینکه رعایت تشریفات قانونی مستلزم وجود یک ژوری در مقابل قاضی است که تعیین کننده واقعیت گناهکار یا بی گناهی متهم در حین محاکمه است. این دو اصل کلیدی به طور تاریخی اساس رعایت تشریفات قانونی و بایستی گویای این باشند که چگونه اصل فرض بر بیگناهی در مراحل مختلف محاکمه تاثیر گذار است که شامل تصمیم گیری بازداشت موقت و مجازات نیز می شود. بازگشت به تفاهم تاریخی رعایت تشریفات قانونی مستلزم عدم حقیقت یابی توسط قضات و یا تعیین مجازات به صورت انفرادی پیش از تشکیل ژوری و برگذاری محاکمه است. کلمات کلیدی : رعایت تشریفات قانونی، اصلاحیه پنجم، اصلاحیه ششم، هیئت منصفه، فرض بر بی گناهی، حکم دادگاه، "ماگناکارتا" منشور بزرگ( يا فرمان ازادى صادره از طرف جان پادشاه انگليس در سال1215) ، بازداشت یا توقیف، دادرسی، قاضی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer