دانلود و نمایش مقالات مرتبط با 3D manipulation tasks::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - 3D manipulation tasks

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 ارزیابی کمی میزان تأثیرگذاری کاربرد تکنیک های صفحه نمایش بااستفاده از دستگاه لمسی جهت کنترل اجسام سه بعدی در فضاهای مجازی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13
برآوردی کمی از کاربرد دو تکنیک صفحه نمایش انجام گرفته است و در صورتی که از دستگاههای لمسی برای دستکاری اجسام سه بعدی در فضاهای مجازی استفاده شود، به تمایز این دو تکنیک در ادراک عمق می پردازد. یکی از این دو تکنیک ، صفحه نمایش دو بعدی و دیگری صفحه نمایش سه بعدی دو سویه هولوگرافی مجازی در یک صفحه تعأملی zspace می باشد . آزمایشاتی برروی کارآموزان کامپیوتر در رده های سنی مختلف صورت گرفته که شامل مسیرهای خاص و کنترل عملیات بوده است. سرعت اجرای این عملیات با استفاده از دو تکنیک صفحه نمایش ثبت و تحلیل آماری داده ها ارایه گشته است. همانگونه که انتظار می رفت صفحه نمایش سه بعدی دوسویه از عملکرد بهتری در اجرای عملیات برخوردار بود. در مواردی که در آن اشخاص برای رسیدن به اهداف خود در سطوح مختلف به استفاده از بازوی لمسی نیاز داشته و یا زمانی که موانعی این اهداف را مسدود کرده بودند، پیشرفت در اجرای عملیات کاملاً مشهود بود. واژه های کلیدی : تعأمل لمسی، هولوگرافی مجازی ، تکنیک های صفحه نمایش ، تعأمل چندوجهی ، کنترل عملیات سه بعدی .
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer