دانلود و نمایش مقالات مرتبط با ARM7::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - ARM7

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 احراز هویت امنیت سطح بالا برای دستگاه¬های خودپرداز با استفاده از اثر انگشت
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
دستگاه های خودپرداز (ATMها) بخش مهمی از زندگانی ما هستند. جذابیت اصلی این دستگاه ها سهولت در کاربرد آنها می باشد. دستگاه های خودپرداز این اجازه را به مشتریان می دهند که در طول بیست و چهار ساعت از شبانه روز به دریافت پول نقد دسترسی داشته باشند. مشتریان به حساب های بانکی خودشان از طریق یک کارت بانک پلاستیکی دسترسی پیدا می کنند. این کارت یک نوار مغناطیسی در قسمت عقب خود داردکه حاوی یک رمز عبور و اطلاعات حساب مربوطه است. فن آوری ATM تقریبا حالت خود را در طی چند دهه گذشته، با تغییرات جزئی همچون صفحه نمایش حساس به لمس رنگ و فرامین صوتی فعال سازی شده برای افراد دارای اختلال در بینائی حفظ کرده است. بنابراین با وجود بسیاری از دستگاه هایی که در دسترس صاحبان حساب است، جای تعجب نیست که کاربران غیر مجاز از مزایای این فن آوری بهره ببرند. کلمات کلیدی: ARM7 | ال سی دی | یکسوساز | ترانسفورماتور | رگلاتور | LPC2148.
مقاله ترجمه شده
2 سیستم صرفه جویی هوشمند مبتنی بر ARM برای اتوماسیون خانگی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
اساسا لوازم اداری و خانگی مانند چراغ و پنکه به طور دستی کنترل می شوند، که این منجر به اتلاف برق می شود. حتی در شرایطی که هیچ استفاده ای وجود نداشته باشد و دکمه ON روشن نشود و حتی زمانی که لوازم در حالت عملیاتی خودشان باشند توسط شرایط محیطی همچون تغییرات دمایی و نور طبیعی کنترل نمی شود. با ایجاد سیستم کنترل خودکار هوشمند برای لوازم می توانیم برق را تا حدی ذخیره نمائیم. در این مقاله راه حلی را برای اجتناب از اتلاف انرژی در روشی مناسب و مقرون به صرفه ارائه می کنیم. سیستم ما شامل قفل درب الکترونیکی بیومتریک و ماژول صرفه جویی قدرت است. زمانی که اثر انگشت کاربر با قفل درب همخوانی پیدا می کند، ماژول صرفه جویی در قدرت به حالت ON سوئیچ می شود. ماژول صرفه جویی قدرت لوازم موجود در اتاق را بر اساس وجود شخص سوئیچ می کند. همچنین ماژول قدرت تحویل داده شده به پنکه و چراغ را با توجه به دمای اتاق و میزان نور طبیعی روز کنترل می کند.
کلمات کلیدی : ARM7 TDMI-S | ماژول RF بی سیم | LPC2119 | PIR | LM-35 | OPT 101 | R303A | GSM.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer