دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Barrier-coverage::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Barrier-coverage

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مساله حداکثر پوشش مرزی تحمل پذیری خطا جدید در شبکه حسگر ترکیبی و الگوریتم دقیق زمان چندجمله ای آن
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17
این مقاله حداکثر مشکلات مربوط به مانع پوشش گسل را در شبکه حسگر هیبرید معرفی می کند که شامل تعدادی از سنسورهای اساسی استاتیک و سنسورهای متحرککاملا تحت کنترل، می شود. هدف از این مسئله انتقال گره های حسگر متحرک است، به طوری که تحمل پذیری خطا پوشش شبکه حسگر ترکیبی به حداکثر برسد. سهم اصلی این مقاله ارائه ی الگوریتم دقیق زمان چندجملها برای این مشکل جدید است. کلمات کلیدی: شبکه های حسگر | شبکه های حسگر ترکیبی | پوشش مرزی | تحمل پذیری خطا | تئوری گراف راه حل بهینه
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer