دانلود و نمایش مقالات مرتبط با CIMO-logic::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - CIMO-logic

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 فعالیت سیاسی و کارایی شرکت در تحقیق غیر بازاری : یک بررسی و ارزیابی تطبیقی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 47
یک دیدگاه جای گرفته ای بطور وسیع وجود دارد بدین مضمون که کارایی شرکت ها نه تنها به توانایی مدیران دربهره برداری از بازار های اقتصادی بلکه بر توانایی آنها در موفقیت در بازارهای سیاسی نیز وابسته است . برای آزمودن اعتبار عملگرایی سیاسی دانش جدید تاثیر شدید فعالیت سیاسی شرکتی (CPA) را روی کارایی شرکت مورد تحقیق قرار داده است .هرچند یافته ها وطبیعت چند پاره ی این حوزه سوالاتی بیش از جواب ها را مربوط به طبیعت این رابطه بوجود آورده است. این تحقیق سیستماتیک مقالات علمی ای که در اثبات تاثیر CPA بر ارزش شرکت بودند را بررسی میکند. یافته ها معلوم می کنند که CPA در کشورهای نو ظهور خیلی ارزشمندند واینکه استراتژی های CPAرابطه ای در کشورهای نوظهور (درمقابل توسعه یافته) خیلی رایج است. در این کشورهایی که سرمایه ی اجتماعی زمینه چنین تغییراتی سیاسی و اقتصادی است. ما همچنین به معدودی از پژوهش ها درباره ی استراتژی های CPAاطلاعی و پیامدهای سیاسی در زمینه ی مورد مطالعه ی کشور های نوظهور استفاده کرده ایم. ما دلالت های این یافته ها و یافته های دیگر را درمورد بنگاه های چند ملیتی بررسی کردیم و پیشنهادات خود را برای تحقیقات بعدی ارائه نمودیم
کلید واژه ها: منطق CIMO | فعالیت های سیاسی شرکت | عملکرد شرکت | کارآفرینی سازمانی | بررسی سیستماتیک
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer