دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Central Asia::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Central Asia

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 یکپارچه سازی منطقه ای در آسیای مرکزی: کشف دوباره جاده ابریشم
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
سال 2017 یک سال بحرانی برای صنعت گردشگری در آسیای مرکزی خواهد بود. این منطقه در معرض سودهای حاصل از برنامه توسعه گردشگری رایج منطقه ای اجرا شده توسط سازمان همکاری شانگهای است. انتظار می رسود که یکپارچه سازی بیشتر منطقه ای و تعامل نزدیکتر در سه حوزه مهم (همکاری سیاسی، اقتصادی و اجتماعی) باعث افزایش سرعت توسعه گردشگری شود. هدف این مقاله بررسی میزان پیشرفت به عهده گرفته شده توسط سازمان همکاری شانگهای تا به اینجا و بررسی این موضوع می باشد که چگونه همگرایی این سه حوزه همکاری در ایجاد فرصت های بیشتر و نیز ایجاد چالش هایی برای گردشگری در آسیای مرکزی سهیم خواهد بود.
کلیدواژه ها: سازمان همکاری شانگهای | آسیای مرکزی | همکاری منطقه ای
مقاله ترجمه شده
2 آسياي مرکزي و جهاني شدن آگاهي هاي حقوقي معاصر
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
کدام منطقي جهان شدن حقوقي را کنترل مي کند؟ ازدياد فرا ملي شکل هاي حقوقي چگونه در فضاي جغرافياي حقوقي عمل مي کند؟ تعريف ويژگي هاي اصلي و غالب روش آگاهي حقوقي معاصر چيست؟ و چگونه مفهوم آگاهي حقوقي ما در فهميدن بهتر زوال تاريخي و جريان پروژه هاي بهبود حاکميت خوب به رهبري غرب در مناطقي مانند آسياي مرکزي بعد از سقوط اتحاديه جماهير شوروي کمک مي کنند؟ از مقاله اصلي « دانکن کندي» به نام «سه بار جهاني شدن قانون و فکر حقوقي» به عنوان خطي مشي آغازين استفاده مي‌شود، اين مقاله به دنبال يافتن اين سوالات و سوالات مرتبط ديگر است، در حالي که هم چنين طراحي روي کار حقوقدان و فيلسوف مارکسيستي «نيکوز-پولانتزاس» به روشن کردن نکات مهم آناليزي پنهان در چارچوب نظريه گسترده کندي کمک مي‌کند. واکنش در مقابل نداي نو-شرق شناسي در سراسر زمينه آگاهي مطالعات آسياي مرکزي به تصويب رسيده که يک حساب جايگزين تاريخ هاي داخلي جهاني سازي حقوقي گسترش داده که بين کار آفرينان اصطلاحات غربي و نخبگان حقوقي – سياسي در آسياي مرکزي در دوره ي پس از سال 1991 را با هم مواجه مي کند و آن را با شرح مفصل ساختار هاي استدلالي و عمومي و رسمي در چيزي که ايت مواجهه رخ مي دهد کامل مي کند. کلمات کليدي: قانون آسياي مرکزي. حقوق تطبيقي انتقادي. قانون به عنوان امپرياليسم. آگاهي حقوقي. جهاني شدن حقوقي. نقد مارکسيستي از فرآيندهاي قانوني فراملي. تاريخ قضايي پس از فروپاشي شوروي
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer