دانلود و نمایش مقالات مرتبط با City marketing::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - City marketing

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 بررسی شیوه های مدیریتی برای ارزیابی ارزش ویژه برندسازی محل: تحقیقی کیفی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
اینکه چگونه مدیران DMO (سازمان بازاریابی مقصد) باید موفقیت را ارزیابی کنند موضوع بیشتر مباحثه های پژوهشی است. به طور فزاینده ای ، پیشنهادی برای ترکیب ارزش ویژه علامت تجاری/مارک/برند در رویه و تحقیق برندینگ مکانی وجود دارد ، بنابراین هدف این مطالعه درک چگونگی استفاده مدیران DMO از ساختارمی باشد. ما مصاحبه های نیمه ساختاریافته را با 12 مدیر در ایالت جنوبی امریکا انجام دادیم و نتایج ما عنوان می کند که مدیران به طورمستقیم از مقیاس های ارزش ویژه برند مشتری مداری استفاده نمی کنند و درعوض از سنجش های شاخص/معیار استفاده می کنند که همراستا با اجزای ارزش ویژه برند است . ما این شاخص ها را به درآمد ، تجزیه و تحلیل رسانه اجتماعی و وب ، افزارسنجی و قابلیت رویت طبقه بندی می کنیم. مسئله پیچیده این است که مدیران این نمایندگان را به مکانیسم ها برای ایجاد ارزش ویژه برند مرتبط نمی کنند. ما ترکیب ظرفیت جذب را به عنوان راه پیش روی مدیران برای ارتباط بهتر دانش گرد آوری شده با ارزش ویژه برند پیشنهاد می کنیم . کلمات کلیدی: برندسازی محل، ارزش ویژه برند، مصاحبه های کیفی، ظرفیت جذب، بازاریابی شهر
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer