دانلود و نمایش مقالات مرتبط با FRP confined concrete::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - FRP confined concrete

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 یک مدل ساختاری اصلاح شده برای بتن محصور شده با FRP در مقاطع دایروی و اجرای آن با برنامه نویسی OpenSees
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
Open sees نرم افزاری شناخته شده با منبع آزاد با سطح سازگاری بالا است و دارای یک روش گسترش یافته المان الیافی برای انجام تحلیل سازه ای غیر خطی می باشد. بتن محصور شده با پلیمرهای مسلح به الیاف (FRP) می تواند به طور موثری عملکرد لرزه ای ساختمان های بتنی را بهبود بخشد. با این حال، مدل های ساختاری پیچیده برای بتن محصور شده با FRP در ویرایش کنونی استفاده شده open sees موجود نیست. در این مقاله بعد از مرور چندین مدل ساختاری بتن محصور شده با FRP، یک مدل ساختاری برای بتن محصور شده با FRP با مقطع دایروی بر اساس مدل لام و تنگ با چهار اصلاح اساسی شامل تعیین کرنش شکست FRP، شرایط نهایی، شکل محیطی و قواعد هیسترزیس پیشنهاد شده است. پیاده سازی مدل ساختاری پیشنهاد شده در برنامه ‌open sees ، یک راه حل عملی برای شبیه سازی مهندسی است. ازین رو، تعمیم ثانویه OpenSees (usermat) به طور مختصر شرح داده شده و مجموعه ای از گامهای اصلی در فلوچارتی نمایش داده شده اند. در نهایت، با پیاده سازی عددی مجموعه اعضای بتن محصور شده با FRP تحت طیف وسیعی از حالات مختلف بارها، حالات مختلف محصورشدگی FRP و مشخصات هندسی، کارایی و دقت مدل بیان شده با مدل لام وتنگ مقایسه شده و مصالح جدید در OpenSees به خوبی ارزیابی شده اند.
کلمات کلیدی: بتن محصور شده با FRP | مدل سازمانی | OpenSees | مواد کاربران | توسعه ثانویه
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer