دانلود و نمایش مقالات مرتبط با HOMALS::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - HOMALS

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 محتوا و آنالیز مقایسه ای از تحقیقات مدیریت استراتژیک در منطقه بالتیک
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 25 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 24
هدف: هدف ازاین مقاله فراهم کردن دستورکار تحقیقاتی برای مطالعات کیفی در زمینه مدیریت استراتژیک (SM) در منطقه بالتیک است.
طرح/ روش تحلیل/ رویکرد: کل 167 مقاله مربوط به مدیریت استراتژیک در این منطقه درسال 2000 یافته شده است. محتوای تیتر، چکیده و کلیدواژه های نویسنده توسط تحلیل چند ارتباطی بر اساس تکنیک HOMALS تحلیل شده است.
یافته ها: ساختار فکری مدیریت استراتژیک در منطقه بالتیک تا حدودی شبیه با ساختار جهانی در این زمینه است. از این رو تحقیق در این زمینه در منطقه بالتیک کاملا یکپارچه است. سه موضوع مورد علاقه شناسایی شده اند در حالی که موضوع چهارم به نظر می رسد فرصت محدودتری برای مطالعات کیفی ارائه می دهد. این موضوعات ورودی و رقابت، رفتار استراتژیک و میکروپایه های استراتژی، روابط رشد عملکرد، و استراتژی جهانی هستند.
محدودیت های تحقیق/ پیامدها: علیرغم تعداد متوسط مقاله ها در جمعیت نمونه ما، یافته ها با تحقیقات در زمینه ساختار مدیریت استراتژیک سازگاری دارند. دسته بندی مقاله ها به روش های کیفی و کمّی به دستورکار تحقیقاتی کمک می کند.
پیامدهای عملی: پژوهندگان مدیریت استراتژیک در منطقه بالتیک ممکن است این مقاله را ورودی جالب توجهی برای جستجوی خود برای یافته ها و توجیح مسیر تحقیقاتی خود بدانند.
اصلیت/ ارزش: این مقاله یک بررسی مقالات اصل است. استفاده از روش کمّی در بررسی مقالتات و ماتریکس پیشنهادی دومین کمک اصلی برای تکامل روش های تحلیل برای تحلیل محتواست. این روش اجازه می دهد تا نمونه بزرگتری را در در تحقیق بگنجانیم در حالی که استفاده از بینش پژوهندگان را محدود می کنیم.
کلیدواژه ها: استراتژی | تحلیل محتوا | مدیریت استراتژیک | منطقه بالتیک | HOMALS
نوع مقاله: مقاله مروری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer