دانلود و نمایش مقالات مرتبط با IT performance assessment::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - IT performance assessment

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 تجزیه و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر ارزیابی عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس AHP و GIA
سال انتشار: 2011 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
روش تحليل عوامل موثر بر ارزيابي عملكرد حسابرسي آنلاین بر اساس AHP (فرايند سلسله مراتب تحليلی ) و GIA (تجزيه و تحليل بروز خاکستري ) در اين مقاله مطابق با الزامات ارزيابي عملكرد حسابرسي مستقيم ارائه شده است. در این روش یک مدل بروز خاکستری برای تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر عملکرد حسابرسی آنلاین بر اساس ویژگی¬های حسابرسی آنلاین طراحی شده است. سپس، AHP برای محاسبه وزن هر معیار ارزیابی حسابرسی آنلاین مورد استفاده قرار می¬گیرد و عملکرد حسابرسی آنلاین محاسبه می شود. در نهایت، نمایش نتایج ارزیابی عملکرد محاسبه شده توسط AHP و مقادیر هر معیار ارزیابی به عنوان دو دنباله تعیین شده است و GIA برای تجزیه و تحلیل درجه اهمیت عوامل تاثیرگذار بر عملکرد حسابرسی آنلاین به صورت کمی سنجیده می¬شود. نتایج حاصل از این مطالعه اطلاعات مفیدی را برای اجرای پروژه¬های حسابرسی آنلاین در چین ارائه می دهد. علاوه بر این، در این مطالعه یک روش موثر برای تجزیه و تحلیل درجه اهمیت عوامل تاثیرگذار بر عملکرد حسابرسی آنلاین به صورت کمی ارائه شده است.
کلمات کلیدی: حسابرسی مستمر | حسابرسی آنلاین | ارزیابی عملکرد IT | AHP | GIA
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer