دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Innovation performance::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Innovation performance

تعداد مقالات یافته شده: 13
ردیف عنوان نوع
1 IT-enabled knowledge ambidexterity and innovation performance in small U:S: firms: The moderator role of social media capability
دوسر توانی دانش امکانپذیر شده با فناوری اطلاعات و عملکرد نوآوری در شرکتهای کوچک آمریکایی: نقش واسطه ای قابلیت رسانه های اجتماعی-2018
This study examines the impact of information technology (IT)-enabled knowledge ambidexterity on innovation performance, and the potential moderator role of social media capability on a sample composed of 100 small U.S. firms. The empirical analysis suggests that IT infrastructure enables the firm to explore new knowledge and exploit existing/new knowledge to innovate more and better. We also find that social media capability has a positive moderator role in this equation: IT infrastructure and social media capabilities work together to enable knowledge ambidexterity.
keywords: IT infrastructure| Knowledge exploration and exploitation| Social media capability| Innovation performance
مقاله انگلیسی
2 ارتباط بین دانش رهبری و شیوه های مدیریت دانش در صنعت غذایی در استان کردستان ایران
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 6
هدف این پژوهش شناسایی ارتباط بین دانش رهبری و شیوه های مدیریت دانش است. این استراتژی تحقیقاتی با توجه به کمیت ، شیوه و اطلاعات موجود ، توصیفی و از نوع همبستگی است. جامعه آماری شامل همه کارمندان صنعت غذایی در استان کردستان ایران است که در سال 2016 در این تحقیق مشارکت کرده اند و تعداد آنها نیز 1800 نفر بود. 316 کارمند مشغول در صنعت غذایی کردستان انتخاب شدند. با استفاده از فرمول کرونباخ ، روش غیر تصادفی ، و پرسیدن سوالات معتبر و استاندارد ، داده ها ها اندازه گیری شدند. روایی و پایایی مورد تایید قرار گرفت. تجریه و تحلیل آماری داده ها نیز با استفاده از نرم افزار SPSS16 انجام شد. تجزیه و تحلیل آماری داده های جمع آوری شده ارتباط بین رهبری دانش محور و فعالیت های مرتبط با مدیریت دانش را به صورت متغیر های میانجی نشان داد. نتایج داده ها و تست فرضیه ها نشان داد فعالیت های مربوط به مدیریت دانش نقش مهمی را در فرآیند نوآوری محصول ایفا می کنند . نتایج همچنین نشان داد که فعالیت های مربوط به مدیریت دانش ( انتقال دانش ، ذخیره سازی دانش ، به کار بردن دانش و ایجاد دانش ) بر عملکرد در نوآوری محصول تاثیر دارند.
کلمات کلیدی: رهبری دانش محور | عملکرد نوآوری محصول | شیوه های مدیریت دانش | ایران
مقاله ترجمه شده
3 Risk, risk management practices, and the success of supply chain integration
خطر، شیوه های مدیریت ریسک، و موفقیت یکپارچه سازی زنجیره تامین-2016
Companies have reacted to the apparent opportunities and threats of globalization through various global production practices that have increased supply chain complexity and various forms of risk. Through increasing supply chain integration, companies have attempted to manage this increased level of complexity. Supply chain integration has been identified as a key practice to manage supply chains and achieve superior performance. The intent of this paper is to explore the role of risk and risk management practices in the success of supply chain integration in terms of their impact on cost and innovation performance. By applying the relational view and through cross-country survey and secondary country data we explore differences in supply chain integration efficacy based on the risk of conducting business (measured in terms of the strength of a country's rule of law) and the mitigating effect of supply chain risk management practices. One of the main conclusions suggests that supplier integration is also effective in weak rule of law (i.e., high risk) environments. Furthermore, companies can complement and strengthen the performance impact of their supplier integration practices through supply chain risk management practices in risky environments.& 2015 Elsevier B.V. All rights reserved.
Keywords: Supply chain integration | Rule of law | Risk management | Operational performance | Relational view
مقاله انگلیسی
4 نوآوری های تکنولوژیکی و غیر تکنولوژیکی، عملکرد و گرایش به نوآوری در صنایع: یک مورد ازاقتصاد نوظهور
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 40
نوآوری در یک شرکت ممکن است هم غیر تکنولوژیکی باشد , مانند نواوری سازمانی و نوآوری بازاریابی، و هم میتواند تکنولووژی و یا فن آوری، مانند محصول و فرآیند نوآوری باشد . هدف این مقاله، بررسی این موضوع است که چگونه انواع مختلف نوآوری بر توسعه نوآوری شرکت ها در صنایع تاثیر میگزارند. ما شیلی را به عنوان یک زمینه بازار در حال ظهور انتخاب کردیم. نتایج ما نشان می دهند که تنها نوآوری محصول است که به طور قابل توجهی عملکرد نوآوری را در صنایع تحت تاثیر قرار میدهد.با این حال، انواع مختلف نوآوری ها , به صورت متفاوتی تحت تاثیر فن آوری و موارد غیر فنی قرار دارند . ما در مورد اینگونه از مفاهیم برای مدیران و سیاستگذاران در اقتصادهای نوظهور، که در آن داده ها برای توسعه مدل سیاست جدید و افزایش اثر نوآوری غیر فنی در عملکرد های ابتکاری , کمیاب هستند , بحث میکنیم .
کلیدواژه ها: نوآوری در فناوری | نوآوری غیر فنی | عملکرد نوآورانه | گرایش به نوآوری | اقتصادهای پدید آمده
مقاله ترجمه شده
5 ریسک، روشهای مدیریت ریسک، و موفقیت یکپارچه سازی زنجیره تامین
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
شرکتها در مقابل فرصتهای به وجود آمده و نیز تهدیدات حاصل از جهانی سازی، از طریق روشهای مختلف تولید جهانی که پیچیدگی زنجیره عزضه و شکلهای مختلف ریسک را افزایش می دهند، واکنش نشان می دهند. شرکت های از طریق افزایش دادن یکپارچگی زنجیره تامین، تلاش کرده اند تا این سطح افزایش پیچیدگی را مدیریت کنند. یکپارچه سازی زنجیره تامین به عنوان یک روش کلیدی در مدیریت زنجیره های عرضه و دستیابی به بهره وری عالی، شناخته شده است. ما از طریق به کارگیری دیدگاه ارتباط-محور و نیز از طریق ارزیابی داده های حاصل از مطالعه میدانی و ثانویه کشوری، تفاوتهای موجود در سودمندی روشهای یکپارچه سازی زنجیره تامین را بر اساس ریسک راه اندازی کسب و کار (که با توجه به مواردی مثل قدرت قانون در یک کشور اندازه گیری می شود)، و اثر کاهندگی روشهای مدیریت ریسک در زنجیره تامین، بررسی می کنیم. یکی از نتیجه گیری های اصلی این تحقیق نشان می دهد که یکپارچه سازی عرضه کننده نیز در محیط های دارای حکومت ضعیف قانون (یعنی ریسک بالا) موثر است. به علاوه، شرکت ها می توانند اثر بهره وری روشهای یکپارچه سازی عرضه کننده هایشان را از طریق به کارگیری روشهای مدیریت ریسک زنجیره تامین در محیط های پُرخطر، کامل تر و مستحکم تر کنند.
کلید واژه ها: یکپارچه سازی زنجیره تامین | حکومت قانون | مدیریت ریسک | بهره وری عملی | دیدگاه ارتباط-محور
مقاله ترجمه شده
6 چگونه بازاریابی، قابلیتهای تحقیق و توسعه و درجه بین المللی کردن به طور هم افزا بر روی عملکرد نوآورانه شرکتهای کوچک و متوسط (SME) تاثیر میگذارد؟ یک مطالعه درباره شرکتهای کوچک و متوسط چینی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
مباحث مطرح شده در این مطالعات بررسی میکند که چگونه قابلیتهای تحقیق و توسعه و بازاریابی به مانند درجه بین المللی نمودن بر روی عملکردهای نوآورانه یک شرکت کوچک و متوسط تاثیر میگذارد. شرکتهای کوچک و متوسط همواره بعنوان اسکلت و بخش حیاتی اقتصاد جهانی در نظر گرفته میشوند. در این کار با کمک یکپارچه سازی و ملاحظات مختلف تئوری بازاریابی و مخاطرات جدید بین المللی، یک چارچوب کاری تئوریک توسعه یافته است. در این کار برای ارزیابی مدل ، شواهد تجربی با استفاده از فهرستی از داده ها استفاده شده است. نتایج تحقیقات نشان میدهند که بین المللی نمودن در هنگامی که قابلیتهای تحقیق و توسعه یک شرکت کوچک و متوسط بالا باشد ، بر روی عملکرد نوآورانه دارای اثر مثبتی می باشد. در هنگامی که قابلیتهای تحقیق و توسعه یک شرکت کوچک و متوسط پایین باشد ، بین المللی نمودن دارای اثر منفی بر روی عملکرد نوآورانه آن میباشد. همچنین مطالعات نشان میدهند که تواناییهای بازاریابی نه تنها اثرات تحقیق و توسعه را تقویت میکند بلکه به طور بحرانی اثر بین المللی نمودن را بر روی عملکرد نوآورانه تقویت میکند.
کلمات کلیدی: عملکرد نوآوری | بین المللی سازی | قابلیت بازاریابی | قابلیت R & D
مقاله ترجمه شده
7 نظام نوآوری منطقه ای، ظرفیت جذب و عملکرد نوآوری: پژوهش تجربی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 51
پژوهشهای اخیر اهمیت نظام نوآوری منطقه ای (RIS) و ظرفیت جذب (AC) برای عملکرد نوآوری را جداگانه زیر ذره بین میگذارند. این پژوهش وابستگی بین شان را بر اساس این فرض کنکاش میکند که بکارگیری بهترِ RIS عملکرد نوآوری را قوام می بخشد زیرا RIS به ظرفیت بهتر جذبِ شرکت می انجامد. در این پژوهش، سه عنصر معمولِ RIS را پوشش میدهیم: پیشگامان نوآوری منطقه ای (RII)، خدمات گسترده مبتنی بر دانشِ تجارت (KIBS) و منابع اطلاعات زنجیره ارزشی. به روابط این سه عنصر در باب دست یابی، همگون سازی، تبدیل و بکارگیری فرآیندهای یادگیری پیرامون ظرفیت جذب میپردازیم. داده هایمان را از راه پرسشنامه های ایمیلی بدست آوردیم. نتایج نشان میدهند RI، KIBS و منابع اطلاعات زنجیره ارزشی بر ظرفیت جذب شرکت تاثیر میگذارند و به عملکرد بهتر نوآوریمی انجامند. بویژه KIBS، منابع اطلاعات زنجیره ارزشی و RII بترتیب فرآیند دستیابی، فرآیند دستیابی و همگون سازی و فرآیند تبدیل را بهبود می بخشند. بنا داریم با بررسی چگونگی تعامل بین شرکت و RIS از راه بکارگیری پیشگامان گوناگونِ RIS جهت بهبود ظرفیت جذب شرکت و عملکرد نوآوری گامی در مسیر غنای نوشتارهای پژوهشی مربوطه برداریم و درکمان را درباره فرآیندهایِ یادگیریِ AC فزونی دهیم.
کلمات کلیدی: نظام نوآوری منطقه ای | ظرفیت جذب | پژوهش تجربی | چین
مقاله ترجمه شده
8 نقش رهبری دانش محور در شیوه های مدیریت دانش و نوآوری
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
هدف از مطالعه حاضر ازمون نقش نوع خاصی از رهبری سازمانی دانش محور در مدیریت دانش (KM) ابتکارات است که در پی دستیابی به نواوری و ابداع می باشد. تجزیه و تحلیل بینش پایگاه دانش مشخصات شرکت ها سبب ارائه چندین فرضیه با انالیز نمونه سازی پرسش های بنیادی (SEM) از طریق حداقل مربعات جزئی (PLS) بعنوان روشی برای تست این فرضیه ها، می شود. نتایج این روش با استفاده از نمونه ای از داده های تجربی حاصل شده است. این مقاله پیشرفت تجربی اثر واسطه گری شیوه های KM در رابطه میان رهبری دانش محور و عملکرد ابداعی را ارائه می دهد. همراستا با مطالعات علمی قبلی، نتایج حاصل نشان می دهد که اگر چه شیوه های KM خود در اهداف نواوری مهم هستند، وجود این نوع رهبری سبب تحریک و تشویق توسعه استفاده از شیوه های اکتشاف و شناسایی (یعنی ایجاد و خلق) و بهره برداری (یعنی ذخیره، انتقال، و استعمال) می شود. استنباط اصلی این است که، بعنوان نتیجه توسعه و استفاده از شیوه های KM، شرکت ها قادر به بهبود عملکرد و کارایی خود در نواوری محصول هستند.
واژه های کلید: رهبری دانش محور | مدیریت علمی | عملکرد نواوری | شیوه های مدیریت دانش | حداقل مربعات جزئی | شرکت های فنی
مقاله ترجمه شده
9 The role of knowledge-oriented leadership in knowledge management practices and innovation
نقش رهبری دانش محور در شیوه های مدیریت دانش و نوآوری-2015
This study aims to examine the role of a specific type of organizational leadership – knowledge-oriented leadership – in knowledge management (KM) initiatives that seek to achieve innovation. An analysis of the knowledge-based view of the firm gives rise to several hypotheses, with structural equation modeling (SEM) analysis through partial least squares (PLS) providing the methodology to test these hypotheses. This approach yields results for a sample of empirical data from technology industries. This paper presents empirical evidence of the mediating effect of KM practices in the relationship between knowledge-oriented leadership and innovation performance. In line with previous literature, results show that, although KM practices themselves are important for innovation purposes, the existence of this kind of leadership encourages the development and use of KM exploration (i.e., creation) and exploitation (i.e., storage, transfer, and application) practices. A major implication is that, as a result of this development and the use of KM practices, the firm is able to improve its performance in product innovation. Keywords: Knowledge-oriented leadership Knowledge management Innovation performance Knowledge management practices Partial least squares Technological companies
مقاله انگلیسی
10 تاثیر مدیریت دانش صنعتی در عملکرد نوآوری
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
این تحقیق در مورد خوشه های صنعتی و بیشتر در مورد ثرات مزیت رقابتی که ایجاد تمرکز می کند انجام شده است. این مطالعه یک رویکرد متفاوت را ارائه داده است که در آن انجام تحقیقات تجربی بر سه نوع از پارک های تایوان(پردازش صنعتی مناطق)،مناطق صنعتی،و پارک های علم انجام شده است که در آن توسعه اقتصادی به صورت خاص بررسی شده است. و ویژگی های خوشه صنعتی را ارائه نموده است. این مطالعه به بررسی اثرات منابع و روابط خاص در میان شرکت های خوشه ای در عملکرد نوآوری و در مدیریت دانش به عنوان واسطه برای بررسی متمرکز شده است. بررسی،تجزیه و تحلیل رگراسیون،وتجزیه و تحلیل همبستگی پروب برای اثرات ویژه منابع و روابط میان خوشه های صنعتی در مدیریت دانش سازمانی و نوآوری عملکرد انجام شده است. مدیریت دانش به عنوان واسطه در خوشه های سازمانی در زمینه نوآوری شرکت های بزرگ بررسی شده است. و در نتیجه فرضیه های تحقیق درست از آب درآمده است. یافته های این مطالعه برای تحقیق بیشتر و تفکر استراتژیک در مورد عملیات شرکت های بزرگ ارزشمند است.
کلیدواژه ها: خوشه های صنعتی | مدیریت دانش | عملکرد نوآوری |اثرات واسطه.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer