دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Innovation strategies::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Innovation strategies

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 The strategic fit between innovation strategies and business environment in delivering business performance
تناسب استراتژیک بین استراتژی های نوآوری و محیط کسب و کار در ارائه عملکرد کسب و کار-2016
This paper examines the role business environments (in terms of dynamism and competitiveness) as contingency factors which affect the effectiveness of different types of innovation strategies (in terms of product and process) in delivering business performance. Using the data of 207 manufacturing firms in Australia, this study shows that dynamic environments strengthen the effect of product innovation on business performance. Competitive environments, on the other hand, weaken the effect of product innovation on business performance, but strengthen the effect of process innovation on business per- formance. Overall, this study demonstrates the strategic fit between dynamism and product innovation strategy as well as between competitiveness and process innovation strategy. On the other hand, com- petitiveness also shows a strategic mismatch with product innovation. The theoretical and practical implications are discussed.& 2015 Elsevier B.V. All rights reserved.
Keywords: Innovation strategies | Business environment | Strategic fit | Business performance
مقاله انگلیسی
2 تناسب استراتژیک بین استراتژی های نوآوری و محیط کسب و کار در ارائه عملکرد کسب و کار
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
این مقاله نقش محیط های کسب و کار را (در زمینه های پویایی و رقابتی بودن) به عنوان عوامل وقوع که میزان اثرگذاری انواع مختلف راهبردهای نوآوری (در زمینه های محصول و فرآیند) را در ارائه عملکرد کسب و کار، تحت تاثیر قرار می دهد، بررسی می کند. با استفاده از داده های 207 شرکت ساخت و تولید در استرالیا، این تحقیق نشان می دهد که محیط های پویا، تاثیر نوآوری محصول را بر روی عملکرد کسب و کار، قوی تر می کند. از سوی دیگر، محیط های رقابتی، تاثیر نوآوری محصول را بر روی عملکرد کسب و کار، ضعیف تر می کند، اما تاثیر نوآوری فرآیند را بر روی عملکرد کسب و کار محکم تر می کند. به طور کلی، این تحقیق، وجود تناسب راهبردی بین راهبردهای نوآوری در پویایی و نوآوری درمحصول و نیز بین راهبردهای رقابتی بودن و نوآوری در فرآیند را نشان می دهد. از سوی دیگر، رقابتی بودن همچنین وجود یک ناهماهنگی راهبردی با نوآوری محصول را نشان می دهد. دلالت های تئوریکی و عملی، بحث خواهند شد.
کلیدواژه ها: راهبردهای نوآوری | محیط کسب و کار | تناسب راهبردی | عملکرد کسب و کار
مقاله ترجمه شده
3 رشد شرکت و نو آوری
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
در سالهای اخیر ، کارهای تجربی و تئوری زیادی در رابطه با نقش ابتکار و نوآوری بعنوان یک منبع اصلی برای رشد شرکت انجام شده و در حال انجام است . هدف از پرداختن به این مسئله ی خاص پررنگ کردن نقش نوآوری و ابتکار بعنوان یک عامل در رشد شرکت میباشد . علی رغم ظهور ادبیات تجربی وسیع در زمینه ی نوآوری در شرکتها ، هرچند این عامل باعث شده که در زمینه ی میزان فروش و نیز در زمینه ی کارکنان و مستخدمین شرکت رشد بسیار سریعی اتفاق افتد ، با این حال سوالات و پاسخهای بسیاری هنوز باقی مانده است . در حالی که مقالات کاربردی زیادی یک رابطه ی مثبت بین نوآوری و رشد شرکت تصور می کنند ، با این حال مجموعه فعالیتهای R&D ، همراه با استراتژی های نوآوری گوناگون و تنوع حالات رشد ، نیاز به انجام آزمایشات چندبعدی در رابطه با اختصاص نوآوری های گوناگون در شرکتها و مشاهده نتیجه آنها را می طلبد . به منظور شفاف تر ساختن رابطه ی بین رشد شرکت و منابع نوآوری ، ما با دانشمندان ارشد رشد شرکت و نوآوری در آن ملاقاتی را انجام دادیم. مقالاتی درباره این موضوع در کارگاهی که در رابطه با رشد شرکت و نوآوری در 28و29 ژوئن 2012 در تاراگونای اسپانیا برگزار شد ، ارائه شد . مقالاتی که این موضوع و مسئله ی خاص را باهم ترکیب می کنند به صورت عمقی و مفهومی به بحث نوآوری و رشد شرکت و فعل و انفعال موجود بین این این دو می پردازند . کلمات کلیدی : رشد شرکت ، نوآوری ، استقامت ، R&D(تحقیق و توسعه)
مقاله ترجمه شده
4 نوآوری مخاطره آمیز: تاثیر استراتژی های داخلی و خارجی تحقیق و توسعه برتوزیع سود
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 23
نوآوری های خارجی، سود شرکت های متوسط را افزایش می دهد، اما همچنین پراکندگی و کشیدگی توزیع سود را افزایش می دهد. این به این معنی است که استراتژی های خارجی پر مخاطره هستند و ممکن است تلاش زیادی قبل از به دست آمدن بازده متوسط نیاز داشته باشد. این امر شرکت های کوچک تر را به طور نامتناسبی در یک موقعیت پر مخاطره قرار میدهد. با وجود شواهد قبلی که پاداش نوآوری به طور مثبت اریب است، ما هیچ اثری از استراتژی های نوآوری بر چولگی توزیع سود شرکت ها نیافتیم.
کلمات کلیدی: ریسک، نوآوری تحقیق وتوسعه، عملکرد شرکت
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer