دانلود و نمایش مقالات مرتبط با International finance::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - International finance

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مالی شدن: به سوی یک حوزه تحقیقاتی جدید
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 34
اگرچه مفهوم "مالی شدن" به صورت روزافزونی در محدوده گسترده ای از علوم اجتماعی، همگانی شده است، تاحد زیادی از بحث درباره اقتصاد و مسائل مالی مستثنی می باشد. هدف این مقاله فراهم کردن پایه ای برای مشارکت آن در مسائل مالی علمی می باشد. این مقاله در وهله اول با برداشتن موانع تئوریکی موجود دربرابر پذیرش این مفهوم در این رشته سروکار دارد. سپس ما مالی شدن را با توسعه اقتصادی فضای مجازی، تنظیم مجدد بازارهای مالی و افزایش نظارت سهامدار متصل می کنیم. ما یک سری تغییرات متناظر در بخشهای مالی و واقعی شناسایی می کنیم که ما با یک سری از واقعیت های دارای سبک و روش تایید کرده و درداخل منابع علمی جاری قرار می دهیم. در نهایت، ما فهرستی از سوالات تحقیقی مربوطه را برای مطالعه مالی شدن در زمینه مسائل مالی علمی منتشر می کنیم.
کلیدواژه ها: علم مالی بین المللی | مالی شدن
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer