دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Isfahan::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Isfahan

تعداد مقالات یافته شده: 5
ردیف عنوان نوع
1 بررسی نحوه برخورد گردشگران با ترویج گردشگری بومی موسیقایی (مطالعه موردی: اصفهان، ایران)
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
گردشگری بومی می تواند یک راهبرد نوین برای حفظ میراث خاص باشد. گردشگری موسیقایی، گردشگری هنری، گردشگری ادبی، گردشگری کشاورزی و غیره مثالهایی خوبی هستند. این مقاله معرفی شهر اصفهان (ایران) به عنوان یک مقصد گردشگری موسیقایی جدید را پررنگ می کند. به علاوه، این تحقیق دارای چهار هدف اصلی است: 1) شناسایی جاذبه ها و میراث برای ترویج گردشگری موسیقایی در اصفهان؛ 2) بررسی برخورد گردشگران با توسعه گردشگری موسیقایی؛ 3) سنجش میزان آگاهی گردشگران از این بازار بومی؛ و 4) سنجش نحوره برخورد گردشگران با مشارکت در تورهای موسیقایی. این مطالعه در اصفهان، ایران انجام شد. بر اساس نتایج این مطالعه می توان نتیجه گرفت که گردشگران داخلی با مفهوم گردشگری موسیقایی آشنا نیستند؛ با این حال، گردشگران داخلی و بین المللی به توسعه گردشگری موسیقایی در شهر اصفهان علاقه مند هستند و علاقه زیادی به شرکت در تورهای گردشگری دارند.
کلیدواژه ها: برخورد | اصفهان | موسیقی | گردشگری موسیقایی | گردشگری بومی
مقاله ترجمه شده
2 An investigation of tourists attitudes towards promoting music niche tourism (case study: Isfahan, Iran)
بررسی نگرش گردشگران نسبت به ترویج گردشگری جغرافیایی موسیقی (مطالعه موردی: اصفهان، ایران)-2017
Niche tourism can be a novel strategy for preserving specific heritage. Music tourism, art tourism, literary tour ism, architectural tourism etc. constitute good examples. This paper highlights the introduction of Isfahan city (Iran) as a new music tourism destination. Moreover, this research has four major purposes: 1) to identify the attractions and heritage for promoting music tourism in Isfahan; 2) to investigate the attitude of tourists towards music tourism development; 3) to measure tourists awareness of this niche market; and 4) to measure the atti tude of tourists towards participating in music tours. This study was conducted in Isfahan, Iran. On the basis of the results of this study it can be concluded that domestic tourists are not familiar with the music tourism concept; however, domestic and international tourists are interested in music tourism development in Isfahan city and they have a high interest in participating in music tours.
Keywords: Attitude | Isfahan | Music | Music tourism | Niche tourism
مقاله انگلیسی
3 چالش‌هاي پیاده سازی برنامه‌ريزي منابع سازماني در سازمان‌هاي بزرگ ايران
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
برنامه‌ريزي منابع سازمانی (ERP) يک سيستم مديريت کسب‌و‌کار کاملاً يکپارچه است که حوزه‌هاي کارکردي سازمان نظير لجستيک، توليد، مالي، حسابداري و منابع انساني را پوشش مي‌دهد. پياده‌سازي اين سيستم بسيار دشوار و هزينه‌بر است و بخش زيادي از زمان و منابع شرکت را مصرف مي کند. در اکثر موارد پياده‌سازي ERP با شکست همراه بوده است، چون آن‌ها نتوانسته‌اند به اهداف شرکتي از پيش‌تعيين‌شده دست پيدا کنند. تعيين مهمترين چالش‌هاي پياده‌سازي ERP در سازمان‌هاي بزرگ ايران هدف اصلي ما در اين مقاله است و ما شرکت ارتباطات از راه دور اصفهان را براي موردکاوي خود انتخاب کرديم. جمعيت اين مطالعه شامل 1500 کارمند از اين سازمان مي‌شود که از بين آن‌ها 40 متخصص و کارمند به صورت تصادفي و بر اساس توزيع يکنواخت نمونه‌گيري شدند. ما از ابزار پرسشنامه و مصاحبه براي جمع‌آوري داده‌ها استفاده کرديم و اين داده‌ها را توسط نرم‌افزار SPSS و با استفاده از آزمون‌هاي t تک‌نمونه‌ي تحليل کرديم. نتايج اين مطالعه نشان مي‌دهد که موانع سازماني، به ويژه فقدان منابع انساني با متوسط وزني 267.33، مهمترين چالش براي پياده‌سازي ERP است. فاکتورهاي فني، نظير ترکيب نامتعادل در پروژه‌هاي تيمي دومين عامل مهم در پياده‌سازي ERP محسوب مي‌شوند. همچنين، عوامل فردي نظير فقدان تعهد مديران اجرايي با متوسط وزني 48.8 کم‌اهميت‌ترين چالش‌ها در پياده‌سازي ERP هستند.
کليد واژه ها: برنامه ريزي منابع سازماني | پياده سازي | عوامل تکنولوژيکي | برنامه ريزي منابع ساخت | ايران
مقاله ترجمه شده
4 رابطه بین فرهنگ سازمانی و مدیریت دانش (مطالعه موردی: دانشگاه اصفهان)
سال انتشار: 2011 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
امروزه از دانش به عنوان کلیدی باارزش در رقابت یاد می شود. نه تنها دانش به عنوان مبنایی برای پیشرفت منسجم شناخته شده است بلکه منبع حفظ ماهیت رقابتی سازمانی می باشد که مزیتی برای سازمان می باشد. دو نقش فرهنگ، هم به عنوان مانع اصلی و هم به عنوان مولفه ی مجاز در مدیریت دانش، اهمیت این فاکتور را در مدیریت کارآمد پروسه مدیریت دانش دو چندان می کند. مقاله کنونی هر نوع رابطه بین انواع متفاوت فرهنگ سازمانی و ابعاد متفاوت مدیریت دانش را مورد ارزیابی قرار می دهد. به منظور آنالیز تفاوت های بین فرهنگ های متفاوت سازمانی، چارچوب ذهنی پیشنهاد شده توسط کامورن و کوئین در این قسمت لحاظ شده است. در این مقاله رابطه بین 4 نوع فرهنگ سازمانی که عبارتند از فرهنگ استدلالی، سلسله مراتبی، توسعه و گروهی و 6 بعد مدیریت دانش مورد بررسی قرار گرفتند. این پروژه به صورت طبیعی به کار گرفته شد و متدولوژی که مورد استفاده قرار گرفت، متدولوژی توصیفی-همبستگی می باشد و به عنوان بررسی میدانی طبقه بندی می شود. به منظور آنالیز یافته های این تحقیق و دستیابی و یا رد فرضیه های پیش بینی شده، تکنیک های آماری مثل رگرسیون گام به گام همانند ضریب همبستگی پیرسون به کار گرفته شدند. نتایج نشان می دهند که رابطه معنی داری بین انواع متفاوت فرهنگ سازمانی و 6 بعد مدیریت دانش وجود دارد.
کلمات کلیدی: فرهنگ سازمانی | مدیریت دانش | دانشگاه اصفهان.
مقاله ترجمه شده
5 تاثیر آموزش بهداشت دوره بلوغ بر آگاهی، گرایش و رفتار دختران 10 تا 14 ساله
سال انتشار: 2008 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 7
پیشینه: اشنا نبودن نوجوانان با پدیده بلوغ می تواند منجر به مشکلات جسمی، فیزیولوژیکی و عاطفی شود. هدف این مطالعه ارزیابی تاثیرات یک دوره اموزشی سلامت سن بلوغ بر روی اگاهی، گرایشات و رفتار دختران 10 تا 14 ساله است.
روش ها: در یک مطالعه نیمه تجربی 1670 دختر 10 تا 14 ساله از مدارسی در استان اصفهان با استفاده از نمونه گیری لایه ای انتخاب شدند و در یک دوره سه ماهه توسط مربیان بهداشت اموزش دیدند. محتوای دوره اموزشی شامل اطلاعات فيزيولوژيکی، روان شناختی، جسمی و سایر اطلاعات درباره بلوغ بود. داده ها با استفاده از پرسش نامه هایی درباره اگاهی، گرایشات و رفتار سالم که با مصاحبه با این دختران قبل و بعد از دوره پر شده بودند جمع اوری شد. تحلیل داده ها با استفاده از امار توصیفی و امار استنباطی (تست t، مجذور خي و ANOVA) انجام شد.
یافته ها: تمام شرکت کننده ها دوره را تکمیل کردند. نمرات متوسط اگاهی، گرایشات و هم چنین رفتار سالم در این افراد به میزان قابل توجهی در پایان دوره اموزشی در مقایسه با نمرات خط مبنا (p < 0.001) بالاتر بود. هم چنین رابطه ای قوی میان گرایشات دختران نسبت به بلوغ و سطح تحصیلی والدین انها (p < 0.001, r = 0.5)، و هم چنین بین موفقیت های تحصیلی شرکت کنندگان و اگاهی، گرایش و رفتار انها وجود داشت (p < 0.05, r = 0.6)
نتیجه گیری: یک برنامه اموزشی صحیح شامل تغییرات جسمی و فيزيولوژيکی و هم چنین شامل تغذیه صحیح طی دوران بلوغ دانش، گرایش و رفتار دختران نوجوان را بهبود می بخشد. برای اینکه به دختران نوجوان فرصت داده شود که پیش از مادر شدن از جوانی شان لذت ببرند، باید به انها درباره مسائل سلامتی تناسلی اموزش داده شود.
کلمات کلیدی: بلوغ | اگاهی | گرایش | رفتار | آموزش
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer