دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Looking Beyond International Relations::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Looking Beyond International Relations

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 نگاهی فراتر به روابط بین‌الملل
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 10
در طی اجلاس احزاب (COP-21) کنوانسیون چارچوب ملل متحد در ارتباط با تغییرات اقلیمی (UNFCCC) در پاریس، روی برج ایفل نوشته‌ «طرح ب ممنوع» به شکلی نورانی دیده می‌شد. به سبب شکست ۴ اجلاس سالیانه قبلی UNFCCC (کوپن هاگن ۲۰۰۹، کان کان ص۲۰۱، دوربان ۲۰۱۱ و دوحه ۲۰۱۲)، طیف تغییرات اقلیمی هم‌چنان مسئله‌ای حل نشده در رأس دستور کار بین‌المللی باقی ‌ماند. با وجود اینکه حملات دولت اسلامی به پاریس در ۱۳ نوامبر و پایان اعتراضات مربوط به آن در خارج از شهر لوبوژه بر جوّ سیاسی سایه انداخته بود، وعده نشست پاریس، با نمایندگانی که طی روزها و شب‌ها در تلاش برای رسیدن به توافقی بودند که همگی آن را می‌پذیرفتند، محسوس بود.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer