دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Luxury hotels::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Luxury hotels

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 کارکنان هتلهای خوشگذرانی تاچه اندازه تمایل/ عدم تمایل به داشتن اختیار دارند؟ یک مورد از شرق مالزی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36
بخشیدن اختیار به عنوان یک مفهوم پویا برای بهبود کیفیت خدمات و بهره وری عملی به صورت گسترده ای در صنعت مهمانداری مورد نظر قرار می گیرد. مفیدترین دیدگاهها برای اختیار بخشیدن به کارکنان همیشه واضح نیستند. این مقاله ازطریق دنبال کردن درک عوامل اساسی که به تمایل کارکنان جهت صاحب اختیار شدن، انگیزه می دهند یا سلب انگیزه می کنند، درمنابع علمی سهیم است. داده های کیفی ازطریق 22 مصاحبه نیمه - ساختاریافته با مدیران، سرپرستان و کارکنان هتل های دارای رتبه چهار و پنج ستاره در شرق مالزی جمع آوری شدند. علاوه بر عوامل مورد انتظار مثل دانش به دست آمده کارکنان و داشتن اختیار روانشناختی، همچنین پی برده شد که ارزشها و باورهای کارکنان بر تمایل آنها جهت داشتن اختیار اثر می گذارند. این یافته ها در درک دیدگاههای کارکنان درمورد روشهای بخشیدن اختیار در زمینه های عملی در هتلهای خوشگذرانی شرق مالزی مهم هستند.
کلیدواژه ها: اختیاربخشی به کارکنان | هتلهای خوشگذرانی | شرق مالزی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer