دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Malaysia My Second Home::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Malaysia My Second Home

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H): ویژگی جمعیتی و چگونگی مخارج بازنشسته ها
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
با اینکه اکثر مطالعات روی گردشگری بازنشستگی (خانه دوم) در طبیعت به صورت کیفی انجام شده اند، دانش موجود درباره ویژگی جمعیتی بازنشسته ها و چگونگی مخارج آنها، محدود است. ما از شرکت کنندگان در طرح "مالزی خانه دوم من (MM2H) در چندین مرحله به جمع آوری داده پرداختیم و 504 پرسشنامه کامل شده و مفید برای تحلیل دریافت کردیم. اکثر شرکت کننگان (3/56%) دارای سن بین 60 تا 69 سال هستند و عمده آنها از ژاپن، انگلیس و استرالیا هستند. محل اقامت مطلوب آنها کلانگ والی، پنانگ، لانگ کاوی، سابا و ساراواک می باشد. اکثر آنها تقریبا" 10 تا 12 ماه در سال را در مالزی می مانند و به صورت میانگین 6030 رینگیت (واحد پول مالزی) در ماه خرج می کنند. بر مبنای 29390 پاسخ دریافت شده از شرکت کنندگان در طرح خانه دوم، ما سهم مستقیم و بالقوه پولهای خرج شده توسط شرکت کنندگان در طرح "مالزی خانه دوم من" را در اقتصاد مالزی در حدود 68/1 میلیون رینگیت در سال برآورد می کنیم. ما برخی پیشنهادات بازاریابی و مدیریتی ارائه می کنیم.
کلیدواژه ها: گردشگری خانه دوم | بازنشسته ها | جمعیت و نفوس | چگونگی مخارج | مالزی خانه دوم من
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer