دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Mental tasks classification::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Mental tasks classification

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 طبقه بندی وظایف ذهنی از داده های EEG با استفاده از بهینه سازی الگوریتم جستجوی برگشتی مبتنی بر دسته بندی کننده های عصبی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
رابط هوشی کامپیوتر (BCI) با افزایش تخریب عملکرد شناختی انسان به و سیله ی برگشت سیگنال های هوشی به سیگنال های کنترلی به انجام عملیات می پردازد.. این مقاله به ارائه ی طبقه بندی بهینه ی عصبی با استفاده از بهینه سازی الگوریتم جستجوی برگشتی (BSANN) به منظور طبقه بندی سه وظیفه ی هوشی که شامل تصور حرکتی دست راست یا چپ و تولید عبارات است, می پردازد.BSA یک الگوریتم تکاملی) EA ) می باشد که مناسب برای سرگشایی مسائل غیر طولی و قابل تشخیص است. پارامتر های کنترلی واحد به ارائه ی BSA به عنوان نتیجه ای برای دیگر EU ها به علت درجات پایین غیر مترقبه بودن میپردازند.BSA به نگهداری حافظه ی مربوط به موارد قدیمی به منظور تولید دسته ای از راه حل ها به کار می رود., بنابراین این مورد با استفاده از نتایج به دست آمده از جستجوی نتایج موارد قبلی به کار خود ادامه می دهد. روش پیشنهادی برای BSANN) ) بر روی دسته های داده ای عمومی مربوط به رقابت BCI 5-3 امتحان شده است. نتایج تجربی نشان دهنده ی این قضیه است که به نمایش گذاشتن BSANN دارای نتایج بهتری نسبت به 21 الگوریتم دیگر که برای طبقه بندی وظایف هوشی از نظر صحت طبقه بندی شده اند, بوده است.
کلمات کلیدی: الگوریتم بهینه سازی جستجوی برگشتی(BSA) | رابط هوش کامپیوتر BCI) ) | شبکه ی عصبی طبقه بندی شده هوشی وظیفه ای (NN) | الکترونسفالگرام (EEG)
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer