دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Mobility behaviors::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Mobility behaviors

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مدیریت تقاضاي حمل و نقل در منطقه محروم: مطالعه موردی در شمال فرانسه
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 25
در این مقاله، ما انتخاب هنجار را در منطقه مورد آزمايش در شمال فرانسه مطالعه كرديم. آن یک منطقه محروم تحت استراتژی هاي بازسازی متمرکز بر پروژه های شهری، مانند زیرساخت های حمل و نقل عمومی جدید است. حمل و نقل عمومی شهری در حدود 3٪ در برابر متوسط ملی فرانسه 10٪ است. با کمال تعجب، این سهم کند به همان نسبت در بافت شهری یا روستایی تغییر نمي كند. این منطقه نیز ویژگی های اجتماعی و اقتصادی و کاربری اراضی خاص را ارائه مي كند. در این قلمرو خاص، یک عامل بالقوه برای هدایت مدیریت تقاضاي حمل و نقل نسبت به تحرک کربن کمتر وجود دارد؟ اگر چنین است، چه استراتژی اجرا مي شود؟ ما یک مدل انتخاب حالت با مشخصات لاجیت تو در تو را برای چهار حالت: راننده خودرو، مسافر خودرو، حمل و نقل عمومی و پياده روي برآورد كرديم. سپس، ما قابليت هاي انعطاف پذير تقاضا را نسبت به قیمت و زمان براي تجزیه و تحلیل راه حل های تحرک محاسبه كرديم. ما تاثیر سیاست های مختلف حمل و نقل را بر تغییر رفتار تحرک نسبت به آنهایی که بیشتر پایدار هستند شبیه سازی كرديم. نتایج يك اینرسی قوی در تقاضا برای استفاده از خودرو را نشان می دهد. تنها سیاست هاي تحرک شدید منجر به افزایش قابل توجه سهم حمل و نقل عمومی مي شود. متغیرهای اقتصادی متعارف براي افزایش تقاضاي حمل و نقل عمومی کافی نیست. ابزارهاي دیگر براي اجرا نیاز است. به نظر می رسد كه تعرفه اجتماعی راه حل مربوطه باشد.
کلمات کلیدی: الگوی لوجیت چندجمله ای | انتخاب حالت | حمل و نقل عمومی | حمل و نقل خصوصی | رفتارهای متحرک | تحرک پایدار
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer