دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Nationalism::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Nationalism

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 سیاست های (قدرت) مرزی دوباره متولد شده در بحران پناهندگان: خطوط رقابتی (مورد نزاع) مرزبندی و ظهور مجدد تعارض هویت : مورد صربستان و کرواسی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20
بحران پناهندگان در سال های 2015 و 2016 منطقه بالکان غربی را به عناوین اصلی بین المللی خبری آورده است. ماه ها اصطلاح " مسیر-غربی بالکان" بود، در واقع یک مسیر مهم شریانی برای پناهندگان بود که هدف نهایی آن دستیابی به آلمان و کشورهای دیگر اروپای غربی بود. این فصل با ایجاد یک مدل مفهومی و بر اساس استدلال رابطه ای راجرز بروباکر، و به منظور توضیح اهمیت مداوم ناسیونالیسم و در نتیجه سیاست مرزی (قدرت) در منطقه آغاز می شود. این فصل با نشان دادن کشمکش و اختلافات بین کرواسی و صربستان در مورد پناهندگان در پاییز سال 2015، ساختار جنگ هایی که به تازگی در حال ظهور است و همچنین گفتمان هویتی که مفهوم مرزها و مرزبندی در بالکان را در بر می گیرد، نشان می دهد. این فصل استدلال می کند که تحولات در " مسیر-غربی بالکان " و در اطراف آن، به ظهور مفاهیم مرزها و تمایالت در قلمرو سیاسی کمک کرده است. بحران پناهندگان دوباره خطوط فساد هویتی قدیمی را باز کرد و دوباره آن را افزایش داد و به این ترتیب موجب افزایش ناسزا و رفتار ناسیونالیستی شد. بحران پناهندگان و حوادث بعدی به طور قابل ملاحظه ای موجب تایید مرزها و در نتیجه تقویت مفاهیم منحصر به فرد دولت ملی در بالکان شد.
کلید واژه ها: سیاست های مرزی | پناهندگان | ملی گرایی | بالکان غربی | صربستان | کرواسی
مقاله ترجمه شده
2 کنفرانس بین المللی اجلاس جهانی صلح طرفداران صلح، 1949
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
این مقاله بررسی این موضوع می پردازد که برگزاری کنفرانس برای تصویر سازی، مذاکره و بحث درباره صلح طلبی پس از جنگ جهانی دوم، به عنوان یک پروژه بین المللی چگونه عملکردی اصلی داشته است. این مقاله ادعا می کند که اینترناسیونالیسمن و کنفرانس بین المللی، به طور غیر عادی باوری در هم تنیده اند. از طریق مطالعه جغرافیدان های برگزاری کنفرانس می توان جغرافیای تاریخی و سیاسی موجود از اینترناسیونالیسم کشف کرد که بر ا دعاهای طرفداران جهانی شدن و مافوق تجربه های دیگر خط بطلان می کشد. بخشی از مطالب اجلاس جهانی طرفداران صلح 1949 در هنر به کار رفته است تا دو بحث اصلی را ایجاد کند. اول این که نشان می دهد کنفرانس های به عنوان حوادثی با مراحل مدیریت شده عمل می کنند که از طریق آن ا برداشت و تصویری دیگر از اینترناسیونالیسم را نوشته و اجرا می کنند. ترکیب جهانی نمایندگان، نیمی برای کنفرانس و نیمی برای بازدید، برای ا رایه پیشنهاد نوعی «آزادی فردی فضایی از هر نوع محدودیت جغرافیایی» تنظیم سازمان یافته بود. با این وجود، فرو رفتن کامل در بافت فرهنگی و ت اریخی غنی هند، عرصه ای نابرابر از ا ینترناسیونالیست ها را ایجاد کرد، که در آن «سرزمین گاندی» با مقدسات نابرابر موافق بود. دوم این که، در حالیکه جغرافی دانان و دیگران در سالهای اخیر به سوی برگزاری کنفرانس تمایل یافته اند، این امر عمدتا شامل دیپلماسی و الا وارزشمند پدید است این مقاله از جغرافی دانان می خواهد تا دامنه ای گسترده تر از فضاها وشیوه های برگزاری کنفرانس را بررسی کنند، و استدلال کنند مطالعه کنفرانس های دیگر لزوما بررسی اشکال دیگر اینترناسیونالیسم را می گشاید. این مقاله نتیجه می گیرد که نمایندگان اجلاس جهانی طرفداران صلح، شکل دیگری از اینترناسیونالیسم رابه تصویر کشیده اند که از طریق یک شکل جایگزین کنفرانس بین المللی به تمثیل در آمده است که مطالعات روابط قدرت جهانی را که مرکزیتی موقعیتی دارند به چالش کشیده است.
کلید واژه ها: پاسیفیسم | انترناسیونالیسم | کنفرانس | نشست صلح طلب جهان | گاندی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer