دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Prospectiveness, Mazandaran::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Prospectiveness, Mazandaran

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 تاثیر شبکه های اجتماعی بروی روابط تحقیقاتی علمی، چشم انداز ، خلاقیت و رضایت مداری موقعیت علمی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
بهره وری بالای شبکه های اجتماعی در هدایت هدفمند شیوه زندگی کاربران توسط ایجاد و توسعه قابل توجه شبکه های اجتماعی موثر است. تغییرات عمده¬ای در روند انفورماتیک صورت گرفته است. شبکه های اجتماعی نقش مهمی در تولید و توسعه علم ایفا می¬کند و علم به عنوان برنامه آموزشی در مراکز آموزشی کاربرد دارد. در این تحقیق اثرات شبکه های اجتماعی در زمینه آموزش دانشجویان و دانشگاه ها بررسی شد. این مطالعه مقطعی بر روی 1000 دانشجو در 7 دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 2015. انجام شد. پرسشنامه سه بخش با اعتبار تایید، ابزار گردآوری اطلاعات بود. پایداری ضریب α-کرونباخ برای بخش دوم پرسشنامه 80 درصد و بخش سوم که در مورد سوالات با معیارهای لیکرت است، 75٪ بود. اطلاعات حاصله با روش آماری توصیفی ANOVA، توکی و X2 با استفاده از نرم افزار SPSS-19 آنالیز شد. در این مطالعه 940 نفر مورد مطالعه شد، که از بین آنها 85٪ روزانه از شبکه های اجتماعی استفاده می¬کردند. تلگرام بالاترین کاربرد را در میان کاربران دارد، که در تبادل مشاهداتی 52٪ تصویر ارجحیت دارد. دریافتیم که 85 درصد معتقد بودند که شبکه های اجتماعی نقش موثری در روابط اجتماعی دارد. همچنین 69 درصد از افراد مورد مطالعه بر این باورند که اثرات شبکه در یادگیری ناچیز مواد بالا می¬باشد. با اشاره به اطلاعات به دست آمده از مطالعه حاضر، پیشنهاد گردید که دانشگاه¬ها با شبکه های اجتماعی رسمیت یابند و اداره شوند. تاسیس گروه با زمینه معین و با هدف کمک به بهبود سطح رابطه علمی، بطور مستقیم در چشم¬انداز، ایجاد و رضایت افراد از وضعیت علمی خود موثر است.
واژه های کلیدی: سایت های شبکه اجتماعی | خلاقیت | رضایت | چشم انداز | مازندران | تحقیقات علمی | روابط | ساری | ایران.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer