دانلود و نمایش مقالات مرتبط با RECTIFIER::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - RECTIFIER

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 احراز هویت امنیت سطح بالا برای دستگاه¬های خودپرداز با استفاده از اثر انگشت
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
دستگاه های خودپرداز (ATMها) بخش مهمی از زندگانی ما هستند. جذابیت اصلی این دستگاه ها سهولت در کاربرد آنها می باشد. دستگاه های خودپرداز این اجازه را به مشتریان می دهند که در طول بیست و چهار ساعت از شبانه روز به دریافت پول نقد دسترسی داشته باشند. مشتریان به حساب های بانکی خودشان از طریق یک کارت بانک پلاستیکی دسترسی پیدا می کنند. این کارت یک نوار مغناطیسی در قسمت عقب خود داردکه حاوی یک رمز عبور و اطلاعات حساب مربوطه است. فن آوری ATM تقریبا حالت خود را در طی چند دهه گذشته، با تغییرات جزئی همچون صفحه نمایش حساس به لمس رنگ و فرامین صوتی فعال سازی شده برای افراد دارای اختلال در بینائی حفظ کرده است. بنابراین با وجود بسیاری از دستگاه هایی که در دسترس صاحبان حساب است، جای تعجب نیست که کاربران غیر مجاز از مزایای این فن آوری بهره ببرند. کلمات کلیدی: ARM7 | ال سی دی | یکسوساز | ترانسفورماتور | رگلاتور | LPC2148.
مقاله ترجمه شده
2 مبدل DC–DC پل کامل با سویچینگ ترکیبی با حداقل تنش ولتاژ در یکسوساز پل ، دارای افتهای گردشی کاهش یافته، و الزامات فیلتر برای شارژرهای باتریهای خودرو
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
در این مقاله، ابتدا، مبدل dc–dc سوئیچینگ ترکیبی(هیبریدی) کاهشی ارائه میشود، و سپس با معرفی ایزوله‌سازی ترانسفورماتور، یک مبدل جدید پل کامل dc–dc با سوئیچینگ هیبریدی برای انتقال فاز ، برای استفاده در شارژرهای باتری خودروهای الکتریکی به دست می آید. مبدل پیشنهادی؛ یک محدوده سوئیچینگ عریض به ولتاژ صفر را در سوئیچهای با پایه هدایتگر ارائه میکند، و برای سوئیچهای با پایه تاخیر؛ به سوئیچینگ جریان صفر دست می‌یابد، و در بخش اصلی جریان از روش سوئیچینگ هیبریدی( ترکیبی) برای اجتناب از ایجاد افتهای ناشی از گردش هرزگردی، استفاده میکند. به این دلیل که ولتاژ خازن رزونانسی ( در حال تشدید) از مدار سوئیچینگ ترکیبی در فاصله زمانی بین هرزگردی بین یکسویه کننده پل و خروجی القا گر بکار میرود، یک القاگر خروجی با اندازه کوچکتر شده میتواند مورد استفاده قرار گیرد. با دیود یکسوساز جریان، از مدار سوئیچینگ هیبریدی که یک مسیر محدود کننده را فراهم میکند، از حد خارج شدنهای ولتاژ که در هنگام خاموش کردن دیودهای یکسوساز رخ میدهد، حذف میشوند، و تنش ولتاژ در یکسوسازِ پل، به حداقل مقدار قابل دست‌یابی محدود میشود، که معادل با ولتاژ ورودی بازتاب یافته‌ی ثانویه از ترانسفورماتور میباشد. انرژی القایی ذخیره سازی شده در القاگر خروجی و انرژی خازنی ذخیره شده در خازن رزونانسی از مدار سوئیچینگ ترکیبی، در طی فواصل هرزگردی ؛ با استفاده از تنها یک دیود، به صورت سری با مسیر جریان، به طور همزمان به سمت خروجی منتقل میشوند. موثر بودن مبدل پیشنهادی با استفاده از یک نمونه اولیه مدار kW 3.6 که برای شارژرهای خودروهای الکتریکی طراحی شده است، مورد تایید قرار گرفت. نتایج تجربی از نمونه اولیه سخت افزار نشان داد که مبدل به قله بازدهی خود یعنی به میزان 98.1% و به بازدهی بالای سیستم روی ولتاژ خروجی و محدوده‌های توان گسترده ؛ رسیده است.
اصطلاحات نمایه: روش ترکیبی سوئیچینگ | تغییر فازی کامل پل مبدل DC-DC | شارژر باتری وسیله نقلیه الکتریکی پلاگین | سوئیچینگ جریان صفر | سوئیچینگ ولتاژ صفر
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer