دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Robust control::صفحه 1

رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Robust control

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 A control strategy for microgrid inverters based on adaptive three-order sliding mode and optimized droop controls
یک استراتژی کنترل برای اینورترهای شبکه میکرو بر اساس حالت کشویی تطبیقی سه مرتبه و کنترل افت بهینه سازی-2014
Robust control and seamless formation are the two crucial problems that affect smart microgrids. This paper proposes a new solution for microgrid inverters in terms of circuit topology and control struc ture. The combined three-phase four-wire inverter, which is composed of three single-phase full-bridge circuits, is adopted in this study. The control structure is based on the inner adaptive three-order sliding mode closed-loop, the immediate virtual output-impedance loop, and the outer power control loop. Three significant contributions are obtained: (1) the microgrid inverters effectively reject both voltage and load disturbances with the adaptive sliding-mode controllers regardless of whether the inverters are operating in the grid-connected mode, islanding mode, or transition from the grid-connected mode to the islanding mode; (2) the virtual output impedance loop is applied to make a resistive equivalent output impedance of the inverters and to meet the requirements of the inverter parallel operation in the islanding mode; (3) the proposed droop method reduces the line inductive impedance effects and improves the power sharing accuracy by optimizing the droop coefficients. The theoretical analysis and test results validate the effectiveness of the proposed control scheme Keywords: Microgrid inverter Distributed generation (DG) Adaptive three-order sliding-mode control Droop control Disturbance rejection Nonlinear load
مقاله انگلیسی
2 کنترل قدرتمند سیستم تعلیق فعال الکترومغناطیسی: شبیه‌سازی‌ها و اندازه‌گیری‌ها
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
در این مقاله به کنترل یک سیستم تعلیق جدید فعال الکترومغناطیسی با پهنای باند زیاد برای یک مدل یک چهارم خودرو در شبیه سازی‌ها و آزمایشات می‌پردازیم. ماهیت مسئله کنترل با اهداف چندگانه‌ای که باید بهینه شوند و هم چنین پارامترهای مبهم دستگاه به یک کنترل گر نیاز دارد. با تغییر فیلترهای توزین، می‌توان کنترلگرهای متفاوتی را طراحی کرد که نقطه اتکایشان راحتی و یا کنترل فرمان است. می‌توان راحتی سیستم محرک پهن باند را در BMW منفعل تا 40% ارتقا داد، ضمن اینکه گردش سیستم تعلیق اش را در محدوده مجاز حفظ کرد. با بکارگیری یک کنترلگر متفاوت، کنترل فرمان، که نیروی سیستم محرک RMS آن را محدود می‌کند، تا 30% قابل ارتقاست.
کلیدواژه‌ها: سیستم تعلیق فعال | کنترل قدرتمند | دستگاه آزمایش یک چهارم خودرو | بهبود راحتی
مقاله ترجمه شده
3 افزایش پایداری پویایی سیستم قدرت با استفاده از پایدار کننده سیستم قدرت مبتنی بر منطق فازی
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
سیستم قدرت یک سیستم دینامیکی است و دائما در معرض اغتشاشات است .این مهم است که این اختلالات سیستم را به شرایط ناپایدار نبرد. برای این منظور، سیگنال های اضافی به دست آمده از انحراف، انحراف تحریک و قدرت شتاب به داخل تنظیم کننده های ولتاژ تزریق شده است. دستگاه این سیگنالها را به به عنوان پایدار کننده سیستم قدرت فراهم می کند استفاده از پایدار کننده سیستم قدرت در بهره برداری از سیستم های قدرت الکتریکی بزرگ بسیار رایج شده است. PSS معمولی که با استفاده از جبران پس پیش، که در آن گین تنظیم طراحی شده برای شرایط عملیاتی خاص، تحت شرایط بارگذاری مختلف عملکرد ضعیف می دهد بنابراین طراحی یک پایدار کننده که می تواند عملکرد خوب در تمام نقاط عملیاتی از سیستم های قدرت الکتریکی ارائه کند بسیار دشوار است. به تلاش برای پوشش طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی، کنترل منطق فازی به عنوان یک راه حل ممکن برای غلبه بر این مشکل، پیشنهاد شده است. در نتیجه با استفاده از اطلاعات زبانشناس و اجتناب از یک مدل ریاضی سیستم پیچیده، در حالی که عملکرد خوب تحت شرایط عملیاتی مختلف می دهد.
کلمات کلیدی: سیستم تحریک ژنراتور | مدل ماشین سنکرون | رگولاتور ولتاژ اتوماتیک (AVR) | سیستم های قدرت تثبیت کننده | کنترل کننده منطق فازی (FLC) | PID | کنترل کننده | کنترل مقاوم.
مقاله ترجمه شده
4 STATCOM سه فاز مبتنی بر منعکس کننده منبع جریان تک فاز
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 8
این مقاله سه فاز ایستا همزمان جبران ساز (STATCOM) را بر اساس یک منعکس کننده منبع جریان ارائه می کند. به جای منعکس کننده فعلی نمونه سه فاز، آن یک مبدل قدرتمند توپولوژی را با تنها یک منعکس کننده فعلی تک فاز استفاده کرده است . یک مدل پویا STATCOM در مختصات αβ به عنوان پایه ای برای طراحی کنترل استفاده می شود. سیستم کنترل از ساختار آبشاری استفاده می کند که در آن یک حلقه درونی جریان ac سریع و یک حلقه بیرونی کنترل فعلی dcآهسته استفاده شده است. برای حلقه درونی، یک روش حالت کشویی برای تولید فرکانس فضا بردار αβ مورد استفاده قرار می گیرد. این کنترل کننده سریع و قوی جریان STATCOM فعال است . برای حلقه بیرونی یک کنترل کننده PI استفاده می شود. شبیه سازی کامپیوتری، اجازه اعتبار STATCOM پیشنهادی و سیستم کنترل آن را ارائه داده است.
کلمات کلیدی: STATCOM | اینورتر جریان منبع | تک فاز | کنترل کننده حالت کشویی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer