دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Rutting::صفحه 1

تخفیف ماه رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Rutting

تعداد مقالات یافته شده: 3
ردیف عنوان نوع
1 رفتار مخلوط آسفالت گرم اصلاح شده با گیلسونیت به واسطه فرآیندهای مرطوب و خشک
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 24
در کشورهای گرمسیر، جاده‌های ساخته شده با لایه‌های آسفالتی باید با مخلوط‌های قیری ساخته شوند که آسفالت درون آن برای افزایش مقاومت در برابر تغییرشکل های دائمی یا شیاردارشدگی تا حد قابل قبولی سفت باشد. زمانی که آسفالت موجود سفتی کافی را نداشته باشد، راه حل آن اصلاح آسفالت با گیلسونیت است. این مقاله نتایج آزمایشگاهی آزمایشاتی را ارائه می‌دهد که روی نمونه مخلوط‌های آسفالت گرم اصلاح شده با گیلسونیت به وسیله فرآیندهای مرطوب و خشک انجام شده‌اند. گیلسونیت سبب افزایش سفتی و بهبود عملکرد قیر استفاده نشده در دماهای بالا می‌شود. افزون براین، مخلوط‌های آسفالت گرم اصلاح شده با گیلسونیت مقاومت و سفتی بالاتری تحت بارهای یکنواخت و دینامیکی ایجاد می‌کنند.
کلیدواژه‌ها: مخلوط آسفالت اصلاح شده | گیلسونیت | آسفالت اصلاح شده | شیاردارشدگی
مقاله ترجمه شده
2 تعیین خصوصیات آزمایشگاهی مرتبط با عملکرد مخلوط‌های آسفالتی اصلاح شده با پلی اتیلن ترفتالات در مقابل شیاردارشدگی تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
در طی دهه‌های اخیر با افزایش تعداد خودروها و نیز وزن خودروهای روی سطح جاده، روسازی جاده‌ها در معرض آسیب‌های بیشتری قرار گرفته‌اند که بسیاری از اتفاقات در آنها حتی پیش از عمر بهره برداری موردانتظار روسازی رخ داده است. از این رو، برای حل این مشکل طراحان و مهندسان راه برآن شده‌اند تا راه حل‌هایی برای بهبود خصوصیات روسازی بیابند. یکی از مرسوم‌ترین راه حل‌ها ساخت مخلوط آسفالتی با خصوصیات اصلاح شده است. این مقاله به دنبال ارزیابی اثرات استفاده از پلی اتیلن ترفتالات (PET) به عنوان یک ماده اصلاح کننده‌ی مشخصات مخلوط آسفالتی در سه گام است. در اولین گام، آزمایش وزن مخصوص حجمی، آزمایش مارشال، آزمایش سختی کششی غیرمستقیم و مقاومت کششی غیرمستقیم روی مخلوط‌های دارای درصدهای مختلف PET انجام گردید. در دومین گام، تغییرشکل دائمی مخلوط‌های آسفالتی اصلاح شده با PET تحت بارهای دینامیکی و استاتیکی ارزیابی شد. در نهایت در گام سوم، روابطی بین نتایج حاصل در گام‌های اولدوم یافت شد. نتایج نشان دادند که استفاده از PET به عنوان یک افزودنی می‌تواند مشخصات مخلوط آسفالتی را تغییر دهد. مخلوط‌های اصلاح شده با PET تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی رفتارهای کاملاً متفاوتی داشتند و زمانی که این ماده افزودنی مناسبی برای روسازی‌های تحمل کننده بارهای استاتیکی محسوب نشده باشد، افزودنی بهتری است که می‌تواند مشخصات شیاردارشدگی مخلوط آسفالتی را تحت شرایط بارگذاری دینامیکی بهبود بخشد.
کلمات کلیدی: مخلوط آسفالت | پلی اتیلن ترفتالات | اموال مخلوط | بارگذاری استاتیک | بارگذاری پویا
مقاله ترجمه شده
3 تعیین خصوصیات آزمایشگاهی مرتبط با عملکرد مخلوط‌های آسفالتی اصلاح شده با پلی اتیلن ترفتالات در مقابل شیاردارشدگی تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30
در طی دهه‌های اخیر با افزایش تعداد خودروها و نیز وزن خودروهای روی سطح جاده، روسازی جاده‌ها در معرض آسیب‌های بیشتری قرار گرفته‌اند که بسیاری از اتفاقات در آنها حتی پیش از عمر بهره برداری موردانتظار روسازی رخ داده است. از این رو، برای حل این مشکل طراحان و مهندسان راه برآن شده‌اند تا راه حل‌هایی برای بهبود خصوصیات روسازی بیابند. یکی از مرسوم‌ترین راه حل‌ها ساخت مخلوط آسفالتی با خصوصیات اصلاح شده است. این مقاله به دنبال ارزیابی اثرات استفاده از پلی اتیلن ترفتالات (PET) به عنوان یک ماده اصلاح کننده‌ی مشخصات مخلوط آسفالتی در سه گام است. در اولین گام، آزمایش وزن مخصوص حجمی، آزمایش مارشال، آزمایش سختی کششی غیرمستقیم و مقاومت کششی غیرمستقیم روی مخلوط‌های دارای درصدهای مختلف PET انجام گردید. در دومین گام، تغییرشکل دائمی مخلوط‌های آسفالتی اصلاح شده با PET تحت بارهای دینامیکی و استاتیکی ارزیابی شد. در نهایت در گام سوم، روابطی بین نتایج حاصل در گام‌های اول دوم یافت شد. نتایج نشان دادند که استفاده از PET به عنوان یک افزودنی می‌تواند مشخصات مخلوط آسفالتی را تغییر دهد. مخلوط‌های اصلاح شده با PET تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی رفتارهای کاملاً متفاوتی داشتند و زمانی که این ماده افزودنی مناسبی برای روسازی‌های تحمل کننده بارهای استاتیکی محسوب نشده باشد، افزودنی بهتری است که می‌تواند مشخصات شیاردارشدگی مخلوط آسفالتی را تحت شرایط بارگذاری دینامیکی بهبود بخشد.
کلمات کلیدی: مخلوط آسفالت | پلی اتیلن ترفتالات زباله | خواص مخلوط | بارگذاری استاتیک | بارگذاری پویا
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer