دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Sectoral source and sink::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Sectoral source and sink

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 حسابداری تولید گازهای گلخانه¬ای در کشورهای عضو اتحادیه اروپا از سال 1991 تا 2012
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31
با وجود آن که طی سال¬های اخیر تولید گازهای گلخانه¬ای (GHG) در اروپا به شدت کاهش یافته است، اما در مجموع، اتحادیه اروپا جزء بزرگ¬ترین تولیدکنندگان گازهای گلخانه¬ای در دنیا است. در این مقاله، میزان تولید گازهای گلخانه¬ای 28 کشور عضو اتحادیه اروپا در طول سال¬های 1991 تا 2012 محاسبه شده است و بر اساس روش برآورد موجودی مجمع بی¬المللی تغییر اقلیم (IPCC) با هم مقایسه شده است. در مرحله بعد، ساختار تولید گازهای گلخانه¬ای در سطح ملی، توزیع آن بین کشورها، و روند دوره¬ای آن بررسی شده است. به منظور مشخص کردن سهم هر بخش (انرژی، فرایندهای صنعتی، استفاده از حلّال¬ها و سایر محصولات، کشاورزی، کاربری زمین، تغییر کاربری زمین و جنگل¬داری، و پسماند) از مجموع میزان تولید در کشور، منابع و چاهک¬های تولید گازهای گلخانه¬ای ملی برای هر کشور تفکیک شده است. آلمان مجموعاً با میزان تولید خالص 939 میلیون تن معادل دی¬اکسید کربن در سال 2012 بزرگ¬ترین تولیدکننده گازهای گلخانه¬ای بوده است. این میزان60% بیشتر از تولید بریتانیا (دومین تولیدکننده) و 89% بیشتر از تولید فرانسه (سومین تولیدکننده) بوده است. طبق یافته¬ها در اکثر کشورها بخش انرژی و کشاورزی بزرگ¬ترین منابع تولید گازهای گلخانه¬ای بوده¬اند. برای مقایسه عملکرد کشورها از نظر شدت تولید گازهای گلخانه¬ای، نرخ کربن¬زدایی، و کاهش خالص تولید گازهای گلخانه¬ای، چهار ناحیه در نظر گرفته شد. کشورهای اسلوونی، پرتغال، سوئد و فنلاند در ربع دوم قرار گرفتند زیرا شدت تولید آن¬ها نسبتاً پایین و نرخ کربن¬زدایی آن¬ها بالا بود. در مقابل، کشورهای مجارستان، یونان، قبرس، جمهوری چک، و لهستان در ربع چهارم قرار گرفتند، زیرا شدت تولید آن¬ها نسبتاً بالا و نرخ کربن¬زدایی آن¬ها پایین بود. برای ادغام نتایج و روندهای سالانه درون و میان کشورها در استراتژی¬های کاهش تولید در سطح ملی و منطقه¬ای، پیشنهادهایی نیز ارائه شده است. چارچوب حسابداری یکپارچه و تحلیل ساختار تولید گازهای گلخانه¬ای می¬تواند برای سایر کشورها و مناطق نیز مفید باشد.
کلیدواژه¬ها: حسابداری تولید گازهای گلخانه ای | ساختار تولید | منبع و چاهک بخشی | مدیریت طبقه-بندی شده | اتحادیه اروپا
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer