دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Small chip area::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Small chip area

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مبدل دیجیتال به آنالوگ جریان هدایتی تقسیم شده 8 بیتی متحد
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
در این مقاله، یک مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) جریان هدایتی تقسیم شده ی 8 بیتی متحد ارائه می-شود که در آن قطعات دیجیتال و آنالوگ با استفاده از دودویی حالت جریان برای رمزگشای حرارت سنج متحد می شوند، در نتیجه منطقه تراشه کوچک تر و منحنی طرح ساده می شود. علاوه براین، مدارهای درایور و چفت که بلوک های اصلی از DACهلی جریان هدایتی هستند در این طراحی حذف می شوند. پس، تعداد ترانزیستورها در قطعه دیجیتال DAC کاهش می یابد و نسبت نمونه برداری بیشتر به دست می آید. علاوه براین، رمزگشای حالت جریان ارائه شده انحراف کمتری از ولتاژ خروجی دارد و در نتیجه پراکندگی قدرت دینامیکی کمتر می باشد. در نهایت، DAC ارائه شده در فن آوری CMOS 0.18μm با ولتاژ تغذیه 1.8 V شبیه سازی می شود. نتایج شبیه سازی پس از طرح نشان می دهد که خطاهای غیرخطی بودن افتراقی و غیرخطی بودن صحیح به ترتیب، 0.034 و 0.024 LSB است. علاوه براین، محدوده دینامیکی جعلی آزاد 51 dB بیش از پهنای باند خروجی 94 MHz در 500 MS/s است. علاوه بر این، پراکندگی کلی قدرت از DAC طراحی شده تنها 5.7 mW و منطقه اکتیو کوچک برابر با 0.02mm2 است.
کلمات کلیدی: DAC جریان هدایتی تقسیم شده | رمزگشای BT حالت جریان | منطقه تراشه کوچک | پراکندگی پائین قدرت دینامیکی | انحراف پائین ولتاژ خروجی دیجیتال.
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer