دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Stock market returns::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Stock market returns

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 کارکرد های بازار بورس و محتوای شرح گزارش سالانه
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 35
این مقاله ابزار های زبان شناسی محاسباتی را برای بررسی و تحلیل بخش کیفی گزارش های سالانه ی کمپانی های فهرست شده ی بریتانیا به کار می گیرد. به طور خاص تری، فراوانی الفاظ مربوط به شاخص های زبانی گوناگون برای پیش بینی کارکرد های آینده بورس به کار می رود. ما دریافتیم که دو تا از این شاخص ها، درک فعالیت و واقع گرایی، افزایش قیمت های بعدی را پیش بینی می کنند، حتی بعد از کنترل دامنه ی گسترده ای از عوامل. اگرچه، ارزش های بالای این دو متغیر زبانی دال بر ریسک تشدید شده نیستند. در نتیجه، سرمایه گذاران به بررسی شرح گزارش سالانه توصیه می شوند، چون که آنها اطلاعات با ارزشی را در بر می گیرند که چه بسا هنوز هم در قیمت ها نادیده گرفته شده اند.
واژه های کلیدی: تحلیل محتوا | گزارش های سالانه | کارکرد های بازار بورس
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer