دانلود و نمایش مقالات مرتبط با TRANSFORMER::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - TRANSFORMER

تعداد مقالات یافته شده: 10
ردیف عنوان نوع
1 Smart distribution system volt/VAR control using distributed intelligence and wireless communication
سیستم توزیع هوشمند کنترل volt/var با استفاده از هوش توزیع شده و ارتباطات بی سیم-2015
This study presents a smart volt/VAR control (VVC) technique for smart distribution systems, which is designed to be integrated into a distributed real-time analysis and control framework implemented with the use of multiple processing units equipped with wireless communication transceivers. The distributed processing units collaborate to perform power flow analysis based on smart meter measurements for controlling and coordinating the switched capacitor banks and voltageregulating transformers. The objective is to maintain acceptable voltage levels along the distribution feeder, minimise system losses, and limit the number of switching operations. GNU-Octave simulations are employed as a means of evaluating the performance of the proposed smart VVC technique with respect to loss reduction and number of switching operations. The network simulator ns-3 is used to simulate the distributed processing units that execute the proposed smart VVC technique. Worldwide interoperability for microwave access (WiMAX) and long-term evolution (LTE) communication networks are employed in the ns-3 simulations in order to provide data connectivity among the distributed processing units. The performance of the communication network is evaluated in terms of the execution time of the smart VVC technique, the average packet delay and the average packet delivery ratio.
مقاله انگلیسی
2 شبیه سازی تجربی تأثیرات سولفید مس بر سیستم عایق ترانسفورماتورها
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 37
حضور سولفور خورنده در روغن معدنی ترانسفورماتور، بر عملکرد سیستم عایق ترانسفورماتورها تأثیر می-گذارد. در این مقاله، نتایج بررسی¬های تجربی که بر روی مشخصه¬های جریان-ولتاژ و مقاومت عایق عایق¬های کاغذ آغشته به روغن، در حضور سولفید مس، انجام شده است، ارائه و بحث شده است. مدلی برای جابجایی سولفید مس ارائه شده است تا وجود افزایش در جریان نشتی و کاهش در مقاومت عایق را توضیح دهد. وجود دو ناحیه در مشخصه¬های ولتاژ-جریان، که یکی وابسته به مشخصات عایق و عایق کاغذ آغشته به روغن و دیگری وابسته به سولفید مس نیمه رسانا می¬باشد، بحث و توضیح داده شده است.
کلمات کلیدی: ولتاژ شکست | خورندگی مس | عایق کاغذی | ترانسفورماتورهای قدرت | مقاومت عایق
مقاله ترجمه شده
3 احراز هویت امنیت سطح بالا برای دستگاه¬های خودپرداز با استفاده از اثر انگشت
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18
دستگاه های خودپرداز (ATMها) بخش مهمی از زندگانی ما هستند. جذابیت اصلی این دستگاه ها سهولت در کاربرد آنها می باشد. دستگاه های خودپرداز این اجازه را به مشتریان می دهند که در طول بیست و چهار ساعت از شبانه روز به دریافت پول نقد دسترسی داشته باشند. مشتریان به حساب های بانکی خودشان از طریق یک کارت بانک پلاستیکی دسترسی پیدا می کنند. این کارت یک نوار مغناطیسی در قسمت عقب خود داردکه حاوی یک رمز عبور و اطلاعات حساب مربوطه است. فن آوری ATM تقریبا حالت خود را در طی چند دهه گذشته، با تغییرات جزئی همچون صفحه نمایش حساس به لمس رنگ و فرامین صوتی فعال سازی شده برای افراد دارای اختلال در بینائی حفظ کرده است. بنابراین با وجود بسیاری از دستگاه هایی که در دسترس صاحبان حساب است، جای تعجب نیست که کاربران غیر مجاز از مزایای این فن آوری بهره ببرند. کلمات کلیدی: ARM7 | ال سی دی | یکسوساز | ترانسفورماتور | رگلاتور | LPC2148.
مقاله ترجمه شده
4 باز کردن ظرفیت شبکه توزیع از طریق رده‌بندی حرارتی همزمان با نفوذ بالای DGS
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 30
بارگذاری بسیار تصادفی در شبکه‌های توزیعف عال که به وجود آمده است به این معناست که دستگاه‌های الکتریکی نیاز است تا از دارایی‌های خودشان تا بیشترین حد خود با استفاده از ابزارهای مدیریت شبکه هوشمند استفاده کنند. رده‌بندی حرارتی همزمان (RTTR)، امکانی برای مدیریت شبکه توزیع فعال و کوتاه مدت و حتی همزمان ارائه می‌کند تا بتواند بدون آسیب نزدیک یک وضعیت سربار (بار اضافی) اجرا گردد. در این برسی یک RTTR بر اساس چارچوب مدیریت شبکه توزیع فعال فرمول‌بندی شده است که حدهای ظرفیت شبکه را ساعت به ساعت ارائه می‌کند.
روابط تصادفی دربارهای مستری و خروجی DG با پاسخ‌های حرارتی کابل‌های زیرزمینی و خطوط بر بار و ترانسفورماتورهای توزیع توصیف شده است و RTTC هم در تمامی مؤلفه‌های شبکه توزیع با طرح‌های شبیه‌سازی بکار رفت که شامل سطوح مختلف نفوذ DG می‌شود.
این بررسی پتانسیلی برای یک افزایش بهره‌وری DG و افزایش بالقوه‌ای برای تأسیسات DG جدید ایجاد کرد در زمانی که RTTR در سیستم‌های مدیریت توزیع گنجانده شده بود.
کلمات کلیدی: مدیریت شبکه فعال | کنترل تولید توزیع شده | پیش‌بینی بار | جریان برق | رده ‌بندی حرارتی همزمان | برآورد وضعیت
مقاله ترجمه شده
5 باک بوست رزونانس جزئی و مبدل های بازگشتی DC به DC
سال انتشار: 2014 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
این مقاله طبقه بندی کلید زنی نرم DC – DC را در موارد ابتکاری عایق شده و عایق نشده و به همراه توانمندی و پتانسیل افزایشی و کاهشی معرفی می کند . ساختارهای طبقه بندی نشده با افزودن یک مخزن کوچک ac‌در راستای دستگاه رسانا و هادی اصلی و مبدل باک بوست اولیه و جای گزینی ابزارهای نیمه رسانا با کلیدهای سدکنندگی معکوس است . با استفاده از طرح کنترلی جدید، کلیدهای قدرتی حقیقی بدون توجه به ولتاژ اولیه ، ولتاژ نهایی و یا بارگذاری ولتاژ است . شکل عایق شده ی مبدل با جای گزینی دستگاه هادی اصلی با ترانسفورماتورهایی با فرکانس بالا و فاصله ی هوایی بالا است که مشابه با مبدل بازگشتی است . در این حالت، دو مخزن کوچکتر از ac در هر دو طرف از ترانسفورماتور قرار می گیرند که می توانند نشان دهنده ی کلیدزنی نرم و همچنین کلامپینگ غیرفعال باشند . به هیچ نوع مدار کلامپینگ مورد نیاز نمی باشد . عملکرد اصلی در مورد مبدل های رزونانس جزئی شامل 4 حالت است و در جزئیات کامل توصیف شده است . آنالیز کامل در مورد این نوع موارد زیر صورت گرفته است . نتایج آزمایشی متفاوت در شرایط عملکردی متفاوت می تواند عملکرد مبدل های قدرتی پیشنهاد شده را تایید کند .
کلمات کلیدی : ترانسفورماتور به فاصله ی هوایی | مبدل DC – DC | تبدیل قدرت رزونانس | کلید زنی نرم
مقاله ترجمه شده
6 Control of inverters in a low voltage micro grid with distributed battery energy storage: Part I: Primary control
کنترل اینورتر در یک شبکه کوچک ولتاژ پایین با توزیع ذخیره سازی انرژی باتری: قسمت اول: کنترل اولیه-2014
This article proposes a control architecture for a low-voltage AC microgrid with distributed battery energy storage. The droop controlled inverters interact with the microgrid through the RL combination of their virtual resistive output impedance with the series impedance of a coupling transformer. To obtain independent association of frequency with active power, and voltage with reactive power, decoupled droop control techniques are proposed and analyzed. The resulting control can be adjusted for appropriate dynamic response without modifying the droop coefficients. The application in the microgrid in diverse operating conditions is verified by a detailed simulation. The resulting primary control layer offers the capability of being easily actuated from a secondary control layer for procedures such as flexible power dispatching and frequency restoration. Keywords: Low-voltage microgrid Distributed battery energy storage Decoupled droop control Inverter control Reactive power dispatch Frequency stability
مقاله انگلیسی
7 مبدل DC–DC پل کامل با سویچینگ ترکیبی با حداقل تنش ولتاژ در یکسوساز پل ، دارای افتهای گردشی کاهش یافته، و الزامات فیلتر برای شارژرهای باتریهای خودرو
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 42
در این مقاله، ابتدا، مبدل dc–dc سوئیچینگ ترکیبی(هیبریدی) کاهشی ارائه میشود، و سپس با معرفی ایزوله‌سازی ترانسفورماتور، یک مبدل جدید پل کامل dc–dc با سوئیچینگ هیبریدی برای انتقال فاز ، برای استفاده در شارژرهای باتری خودروهای الکتریکی به دست می آید. مبدل پیشنهادی؛ یک محدوده سوئیچینگ عریض به ولتاژ صفر را در سوئیچهای با پایه هدایتگر ارائه میکند، و برای سوئیچهای با پایه تاخیر؛ به سوئیچینگ جریان صفر دست می‌یابد، و در بخش اصلی جریان از روش سوئیچینگ هیبریدی( ترکیبی) برای اجتناب از ایجاد افتهای ناشی از گردش هرزگردی، استفاده میکند. به این دلیل که ولتاژ خازن رزونانسی ( در حال تشدید) از مدار سوئیچینگ ترکیبی در فاصله زمانی بین هرزگردی بین یکسویه کننده پل و خروجی القا گر بکار میرود، یک القاگر خروجی با اندازه کوچکتر شده میتواند مورد استفاده قرار گیرد. با دیود یکسوساز جریان، از مدار سوئیچینگ هیبریدی که یک مسیر محدود کننده را فراهم میکند، از حد خارج شدنهای ولتاژ که در هنگام خاموش کردن دیودهای یکسوساز رخ میدهد، حذف میشوند، و تنش ولتاژ در یکسوسازِ پل، به حداقل مقدار قابل دست‌یابی محدود میشود، که معادل با ولتاژ ورودی بازتاب یافته‌ی ثانویه از ترانسفورماتور میباشد. انرژی القایی ذخیره سازی شده در القاگر خروجی و انرژی خازنی ذخیره شده در خازن رزونانسی از مدار سوئیچینگ ترکیبی، در طی فواصل هرزگردی ؛ با استفاده از تنها یک دیود، به صورت سری با مسیر جریان، به طور همزمان به سمت خروجی منتقل میشوند. موثر بودن مبدل پیشنهادی با استفاده از یک نمونه اولیه مدار kW 3.6 که برای شارژرهای خودروهای الکتریکی طراحی شده است، مورد تایید قرار گرفت. نتایج تجربی از نمونه اولیه سخت افزار نشان داد که مبدل به قله بازدهی خود یعنی به میزان 98.1% و به بازدهی بالای سیستم روی ولتاژ خروجی و محدوده‌های توان گسترده ؛ رسیده است.
اصطلاحات نمایه: روش ترکیبی سوئیچینگ | تغییر فازی کامل پل مبدل DC-DC | شارژر باتری وسیله نقلیه الکتریکی پلاگین | سوئیچینگ جریان صفر | سوئیچینگ ولتاژ صفر
مقاله ترجمه شده
8 یکپارچگی کامل قدرت تقویت کننده ی رده ی E از CMOS به منظور برنامه ریزی مجدد ناقل های برنامه های WCDMA/WiMAX
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
این مقاله در مورد باند دوگانه ی تقویت کننده ی قدرت CMOS با استفاده از توپولوژی رده ی E برای دسترسی چندگانه ی به تقسیمات باند پهن (WCDMA) در 1.9 گیگاهرتز و ارتباطات متقابل جهانی برای دسترسی های به برنامه های کاربردی مایکروویو (WiMAX) در 2.6 گیگاهرتز, بحث میکند . PA کاملا یکپارچه شامل یک ترانسفورماتور متقارن ورودی , مرحله رانش,مرحله قدرت و دو ترانسفورماتور خروجی میباشد . تقویت کننده های مشترک مدخل ,به منظورکار کردن دو باند PA , دارای دستگاه روشن خاموش در مرحله قدرت میباشند و ترانسفورماتور در1.9 / 2.6 گیگاهرتز به کار گرفته میشود . PA در تکنولوژی0.18- میکرومتر ی CMOS طراحی و ساخته شده است و اندازه ی تراشه ی ان در تمام لایه ها در 1.5 × 1.85 mm2 میباشد . هنگامی که موج پیوسته ای از سیگنال ها هدایت می شود (CW) ,قدرت خروجی و راندمان به ترتیب به 28.1 / 27.4 DBM و 37.8 / 31.6٪ در 1.9 گیگاهرتز و 2.6 گیگاهرتز میباشد . متوسط قدرت خروجی سیستم هیبرید-EER بر اساس سیستم 21 TX برای WCDMA 3.84 مگاهرتز و 12 dBm برای 5 WiMAX مگاهرتز میباشد ,و همچنین باید گفت که برآورده خطی دقیق بوده و بدون استفاده از هر روش خطی دیگری است.
واژه های کلیدی: رده ی E | باند دوگانه | EER ترکیبی | قدرت تقویت کننده ی PA | مدولاتور | ترانسفورماتور | WCDMA | WiMAX
مقاله ترجمه شده
9 روش اصلاح شده کاهش هارمونیک در سیستم انتقال با استفاده از UPFC 48 پالسه با کارگیری سری ترانسفورماتور زیگ-زاگ اولیه و ثانویه Y-Y
سال انتشار: 2013 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
در این مقاله THD (اعوجاج هارمونیک کل) تجزیه و تحلیل شده است و عملکرد UPFC در یک سیستم انتقال چند خطه 500 KV 5 باس در دو آرایش مختلف مقایسه شده است. آرایش مبدلهای UPFC مانند یک مبدل چند سطحی کلمپ دیودی (DCMLC) است که در مقایسه با سایر مبدل های چند سطحی هزینه کمتری دارد. مقایسه با استفاده از دو ترکیب‌بندی ترانسفورمری سری زیگ-زاگ / 2Y-2Δ و ترکیب سری زیگ-زاگ / 4Y برای مبدل کلمپ دیودی 48 پالس مبتنی بر GTO انجام شده است. THD با استفاده از پیکربندی ترانسفورماتوری سری زیگ-زاگ / 4Y به 42.59٪ و 58.82٪ شکل موج ورودی در باس B2 کاهش یافته است. همچنین این تنظیمات مبدل ترانسفورمری دشواری طراحی نسبت سیم پیچ ترانسفورماتور را کاهش می دهد. برای محاسبه THD، تجزیه و تحلیل FFT با استفاده از نرم افزار MATLAB انجام شده است.
کلمات کلیدی- اینورتر کلمپ دیودی مبتنی بر GTOدیود | الگوریتم FFT | اعوجاج هارمونیکی | ادوات FACTS | کنترل‌کننده شارش توان یکپارچه
مقاله ترجمه شده
10 خانواده مبدل های DC - DC القاگر- تک رشته ای با چند خروجی
سال انتشار: 2009 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16
هدف از مقاله حاضر معرفی خانواده مبدل¬های دیسی-دیسی القاگر-تک¬رشته¬ای با چند خروجی است. ترانسفورماتورهای مبتنی بر مبدل¬های دیسی-دیسی با چند خروجی برای تامین چندین ولتاژ خروجی پیشنهاد می¬گردند؛ با این¬حال، از اشکالات عمده این ترانسفورماتورها، هزینه زیاد و حجم بزرگ آنهاست. از اینرو، حالتی از ترانسفورماتور تک القاگری با ویژگی¬های چند خروجی و سه ترمیناله بودن به منظور کاهش تعداد قطعات و کاهش هزینه چند خروجی با مبدل¬های دیسی-دیسی، نوع بوست، باک، باک-بوست و فلای بک توسعه یافته است. در این مقاله به معرفی مبدل دیسی-دیسی نوع بوست، تک القاگر با دو خروجی و خانواده مبدل دیسی-دیسی تک القاگر با دو خروجی پرداخته می¬شود. کلمات کلیدی: تک القاگر، چند خروجی، مبدل دیسی-دیسی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer