دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Task-Technology Fit (TTF)::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Task-Technology Fit (TTF)

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 درک سوابق تاثیر عملکرد سیستم مدیریت دانش: بسط مدل تناسب وظیفه- فناوری با نیت اشتراک‌گذاری ساختار دانش
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 33
با توجه به بررسی های کمی برای تست تاثیر نیت کارکنان در اشتراک‌گذاری دانش برروی استفاده از سیستم مدیریت دانش (KMS) انجام شده‌، عدم همکاری کاربران به عنوان عامل شکست KMS لیست شده است. پژوهشگران به طور کلی KMS را با فراوانی استفاده، صرف‌نظر از تاثیر سیستم برروی عملکرد کارکنان، توجه به اثرات آن برروی موفقیت بلند مدت سیستم ارزیابی کردند. این مقاله در پژوهش‌های KMS با بسط تناسب وظیفه-فناوری (TTF)، مدلی که به طور گسترده برای مطالعه KMS، به نیت اشتراک‌گذاری ساختار دانش، و بررسی‌ عوامل تاثیرگذار بر عملکرد KMS بکارگرفته می‌شوند، سهم دارند.
مقاله با مطالعه اکتشافی آغاز شده است، مصاحبه‌ها با نمونه‌ای از کاربران KM برای کشف ساختار ممکن انجام شده است. در سایه نتایج مصاحبه؛ یک مدل فرضی یک سیستم یکپارچه و ساختار ویژگی کار مدل TTF را ایجاد می‌کند. برای اعتبارسنجی مدل، یک بررسی با حضور 95 مدیر و کارمند فنی در سطح مدیریتی متفاوت، برای دو سیستم مدیریت دانش متفاوت در دو سازمان انجام شده است. نیت اشتراک دانش، ویژگی‌های کار، تناسب وظیفه-فناوری درک‌شده، ویژگی‌های KMS، و بهره‌وری بر تاثیر عملکردی KMS نفوذ قابل توجهی دارد. در میان فاکتورهای کلیدی، نیت برای اشتراک‌گذاری دیده شده است که به طور ویژه‌ای به اندازه‌ای که مثبت باشد مهم است و به طور قابل توجهی برروی تناسب وظیفه-فناوری درک شده، استفاده، و اثرات عملکرد KMS تاثیر می‌گذارد.
مدل یکپارچه پیشنهادشده به درک بهتر KMS از چشم‌اندازه انگیزش کاربر، طراحی سیستم، و وظیفه‌ها کمک می‌کند. این مقاله در پیامدهای عملی و دانشگاهی برای پژوهشگران KMS، توسعه دهندگان و مدیران نقش دارد.
کلمات کلیدی: سیستم مدیریت دانش (KMS) | تناسب وظیفه-فناوری (TTF) | نیت به اشتراک‌گذاری دانش | تاثیرات بر عملکردی | بهره‌وری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer