دانلود و نمایش مقالات مرتبط با Travel industry::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - Travel industry

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 تناوب سفر در میان گردشگران سالمند
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
میزان تقاضای جاری برای گردشگری، از طریق سفرهای متناوب تر و کوتاه تر در طی سال تعیین می شود. چنین خواسته هایی ممکن است تاثیرات مضری روی صنعت مهمانداری داشته باشند، اما برای صنعت گردشگری مفید است. اکثر منابع تحقیقاتی فعلی فرض را بر این می گیرند که متغیرهایی که میزان مشارکت در سفر را تعیین می کنند، همان متغیرهایی هستند که بر تناوب سفر اثر می گذارند، اگرچه که هیچ مدرکی که از این فرض پشتیبانی کند وجود ندارد. بنابراین، تحقیق حاضر به دنبال آن است تا متغیرهایی را شناسایی کند که بر تناوب سفر در میان گردشگران سالمند اسپانیایی که نماینده بازار هدف در صنعت گردشگری هستند، اثر می گذارند. نتایج نشان می دهند که متغیرهای جنسیت، وضعیت اقتصادی، و زمانِ در دسترس، به شدت میزان تناوب سفر در بین گردشگران سالمند اسپانیا را تعیین می کنند.
کلیدواژه ها: تناوب سفر | صنعت گردشگری | سالمندان اسپانیا
مقاله ترجمه شده
2 Travel frequency of seniors tourists
فرکانس سفر گردشگران سالمند-2016
Current demand for tourism is characterized by more frequent, shorter trips throughout the year. Such trends may have adverse effects on the hospitality industry but benefit the travel industry. Most current literature assumes that the variables that determine travel participation are identical to those that in- fluence travel frequency, though there is no evidence to support this assumption. Therefore, the current study seeks to identify variables that influence travel frequency among Spanish senior tourists, who represent a key target market for the tourism industry. The results specify that gender, self-perceived economic status, and self-perceived time available variables strongly determine Spanish seniors travel frequency.© 2015 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Travel frequency | Travel industry | Spanish seniors
مقاله انگلیسی
موضوعات
footer