دانلود و نمایش مقالات مرتبط با city logistics::صفحه 1

رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - city logistics

تعداد مقالات یافته شده: 2
ردیف عنوان نوع
1 طراحی شبکه های توزیع لجستیک شهری کم کربن با استقرار منابع
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
دولت چین امروزه در تلاش است تا هدف خود مبنا بر کاهش کربن دی اکسید را تا سال 2020 عملی سازد ، و در این راستا از هر گونه منبع صنعتی درخواست کرده است تا تولید مواد کربنی خود را کاهش دهد . برای سیستمی چون سیستم توزیع لجستیک شهر که یکی از مصرف کننده های مهم انرژی و نیز آلاینده محسوب میشود ، ذخیره انرژی و کاهش میزان ضایعات از اهداف مهم کلانشهر هایی چون بیژینگ به حساب می آید . با در نظر گرفتن گسترش منابع کم کربن و نظریه های منطقی و نیز پارامترهای مطرح شده ، در این مقاله مدلی برای برنامه ریزی طراحی شبکه های توزیع لجستیک شهر با کربن سطح پایین با استقرار منابع ارائه شده است . مدل ارائه شده ، مدلی دوخطی و غیر محدب برنامه ریزی عدد صحیح است و به یک عدد صحیح مختلط خطی خالص کاهش می یابد . به جهت تشخیص میزان اثر این مدل ، بر روی اپراتورهای لجستیک شهر در بیژینگ مطالعات دقیق تجربی انجام گرفته است و نیز تبلیغات عمومی در جهت بهینه سازی متناسب با IBMILOG CPLEX انجام گرفته است . پس از بررسی نتایج بهینه سازی و مقایسه ی آن با مدل های بهینه ی قدیمی ، دریافتیم که مدل به کار گرفته شده در این پژوهش می تواند به توزیع تدارکات شهر به گونه ای کمک رسانی کند که بتواند 9.2 درصد هزینه های عملیاتی را در طول یه چرخه ی کامل ذخیره کند و به دنبال آن تخلیه ی کربن دی اکسید را حدااکثر تا 54 % یا 2135 تن کاهش دهد .
کلمات کلیدی: استقرار منابع | تدارکات شهرستان | مالیات بر کربن | برنامه ریزی شبکه | انتشار کربن
مقاله ترجمه شده
2 مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ: فرصت‌هایی برای اقدامات لجستیک شهری
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 29
در این مقاله شیوه‌های برای شناسایی و کمّیت‌یابی نقش مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ که عوامل سهیم در ترافیک کامیونی در مناطق کلان شهری‌اند ارائه می‌شود. هرچند، بنادر، پایانه‌های کانتینرها و سایر سایت‌های صنعتی معمولاً با تولید سفرهای کامیونی زیادی در ارتباط‌اند، اما تنها نماینده بخش کوچکی از کل سفرهایند که در مناطق کلان شهری وسیع تولید و جذب می‌شوند. در این مقاله، سایر تسهیلات مانند کسب و کارها یا ساختمان‌های عادی که به‌صورت اختصاصی یا جمعی (دسته‌ای) حجم ترافیک کامیونی زیادی را تولید می‌کنند تجزیه‌وتحلیل می‌شوند. این مقاله به فرصت‌هایی که برای این مولدهای ترافیک بزرگ شهری وجود دارد می‌پردازد. هم‌چنین، دو شیوه کارآمد و تکمیلی برای شناسایی این مولدها با استفاده از مدل‌های تولید سفر حمل بار، که توسط مؤلفین برآورد شده‌اند، معرفی می‌گردند.
کلیدواژه‌ها: تولید سفر حمل بار | مولدهای ترافیک بزرگ | لجستیک شهری
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer