دانلود و نمایش مقالات مرتبط با creativity::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - creativity

تعداد مقالات یافته شده: 23
ردیف عنوان نوع
1 چگونه مشتریان شما در فرایند خلق مشترک ارزش برند با ارزش می شوند؟ توسعه یک مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری ( CCCV)
سال انتشار: 2018 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 38
با توجه به افزایش روز افزون تحقیقات در زمینه خلق مشترک ارزش ، به طور کلی تحقیق در زمینه خلق مشترک ارزش برند هنوز هم محدود باقی مانده است. به طور خاص میزان مشارکت مصرف کنندگان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند روشن نیست. این تحقیق مجموعه ای شامل هشت پژوهش را در زمینه مقیاس اندازه گیری ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) توسعه می دهد و به شرکت ها در ارزیابی ارزش مشتریان در فرآیند خلق مشترک ارزش برند کمک می کند. یافته ها نشان می دهد که ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) یک ساختار چند بعدی است و شامل دو عامل مرتبه بالا و هفت بعد دیگر شامل : منابع تحت مالکیت مشتری ( شامل دانش در زمینه برند ، مهارت ها در زمینه برند ، خلاقیت در برند و وابستگی به برند) و انگیزه مشتری ( علاقه داشتن به برند ، اعتماد به برند و تعهد به برند) است. علاوه بر این ، مقیاس ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) اعتماد و اطمینان مشتریان نسبت به برند را نیز مورد ارزیابی قرار می دهد. چارچوب ارزش خلق مشترک مشتری (CCCV ) به مدیران بازاریابی کمک می کند تا درک کنند که چگونه مشتریان می توانند در ایجاد ارزش برند شرکت مشارکت داشته باشند و میزان مشارکت مشتریان در فرآیند خلق مشترک یک برند چقدر است.
کلمات کلیدی: ارزش برند | خلق مشترک | توسعه مقیاس | CCCV | معادله ساختاری حداقل مربعات جزئی | مدلسازی (PLS-SEM)
مقاله ترجمه شده
2 برنامه های جدید و تقاطعی آموزش کارآفرینی و نوآوری در سطح سوم آموزشی
سال انتشار: 2017 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 45
سرمایه داری رواج یافته است و نیازمند دانش روزافزون کارآفرینان می باشد، افراد خلاقی که قابلیت حل مسائل را به شکل نوآورانه دارند. انواع شرکتهای کارآفرین که آنها خلق می کنند می تواند اجتماعی، عمومی یا خصوصی باشد. ازطریق خلق یک شرکت کارآفرین، محصولات جدید و روشهای جدید تولید می تواند معرفی شود، بازاهای جدیدی باز شوند، منابع جدیدی از مواد خام و مواد ورودی ایجاد شود و ساختارهای جدیدی از بازار در یک صنعت خلق شود. کارآفرینی می تواند تدریس شود، سوال، چگونگی انجام این کار است. تدریس کارآفرینی باید فراتر از برنامه تجاری باشد. این کار یک شکلی را پیشنهاد می کند که بر اشتباهات یافت شده توسط نویسنده در دو مطالعه تحقیقی در سال 2008 و 2014 در برنامه های مدیریتی در دانشگاه بوگوتا غلبه می کند.
کلیدواژه ها: کارآفرینی | آموزش | دانشگاه | شرکت تجاری | خلاقیت و نوآوری
مقاله ترجمه شده
3 Crowdfrauding: Avoiding Ponzi entrepreneurs when investing in new ventures
Crowdfrauding: اجتناب کارآفرینان پونزی هنگام سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های جدید-2016
Crowdfunding has gained substantial interest in the U.S., allowing entrepreneurs to raise startup capital in exchange for equity in their ventures. This approach to equity capital can open up new sources of venture finance to legitimate entrepreneurs, but little attention has been given to how it offers new opportunities for illegal entrepreneurs to defraud investors. We adopt a forensic approach to examine entrepreneurs who launch Ponzi ventures–—businesses that continually bring in new investors in order to use their money to pay returns to earlier investors–—to demonstrate the ease, creativity, and audacity with which these illegal entrepreneurs operate. The provided examples of Ponzi entrepreneurs show how easily they can circumvent the safeguards purported to protect investors: screening by ‘the crowd,’ transparency and documentation requirements, independent audit reports, and withholding of funds until the venture’s financial goal has been met. In this article, we offer possible solutions to help protect investors, legitimate entrepreneurs, and business in general from the damage created by illegal entrepreneurs.
KEYWORDS: Venture finance | Crowdfunding | Crowdfrauding | JOBS Act | Illegal entrepreneurship | Ponzi scheme
مقاله انگلیسی
4 تاثیر شبکه های اجتماعی بروی روابط تحقیقاتی علمی، چشم انداز ، خلاقیت و رضایت مداری موقعیت علمی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
بهره وری بالای شبکه های اجتماعی در هدایت هدفمند شیوه زندگی کاربران توسط ایجاد و توسعه قابل توجه شبکه های اجتماعی موثر است. تغییرات عمده¬ای در روند انفورماتیک صورت گرفته است. شبکه های اجتماعی نقش مهمی در تولید و توسعه علم ایفا می¬کند و علم به عنوان برنامه آموزشی در مراکز آموزشی کاربرد دارد. در این تحقیق اثرات شبکه های اجتماعی در زمینه آموزش دانشجویان و دانشگاه ها بررسی شد. این مطالعه مقطعی بر روی 1000 دانشجو در 7 دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 2015. انجام شد. پرسشنامه سه بخش با اعتبار تایید، ابزار گردآوری اطلاعات بود. پایداری ضریب α-کرونباخ برای بخش دوم پرسشنامه 80 درصد و بخش سوم که در مورد سوالات با معیارهای لیکرت است، 75٪ بود. اطلاعات حاصله با روش آماری توصیفی ANOVA، توکی و X2 با استفاده از نرم افزار SPSS-19 آنالیز شد. در این مطالعه 940 نفر مورد مطالعه شد، که از بین آنها 85٪ روزانه از شبکه های اجتماعی استفاده می¬کردند. تلگرام بالاترین کاربرد را در میان کاربران دارد، که در تبادل مشاهداتی 52٪ تصویر ارجحیت دارد. دریافتیم که 85 درصد معتقد بودند که شبکه های اجتماعی نقش موثری در روابط اجتماعی دارد. همچنین 69 درصد از افراد مورد مطالعه بر این باورند که اثرات شبکه در یادگیری ناچیز مواد بالا می¬باشد. با اشاره به اطلاعات به دست آمده از مطالعه حاضر، پیشنهاد گردید که دانشگاه¬ها با شبکه های اجتماعی رسمیت یابند و اداره شوند. تاسیس گروه با زمینه معین و با هدف کمک به بهبود سطح رابطه علمی، بطور مستقیم در چشم¬انداز، ایجاد و رضایت افراد از وضعیت علمی خود موثر است.
واژه های کلیدی: سایت های شبکه اجتماعی | خلاقیت | رضایت | چشم انداز | مازندران | تحقیقات علمی | روابط | ساری | ایران.
مقاله ترجمه شده
5 استقبال از انواع مدل های تجارت پایدار: کارآفرینی اجتماعی،کارآفرینی سازمانی شرکت ها، خلاقیت، نوآوری و دیگر روش ها برای چالش های پایداری
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
مدل های تجارت پایدار در وهله اول به حل و فصل مسائل اجتماعی و زیست محیطی تمایل دارد.در این راستا سود دهی نگرانی غالب آن ها نیست.به عبارت دیگر عملکرد مدل های تجارت پایدار برخلاف آن چه که Magretta استدلال کرده،"یکی از سوالات اساسی که هر مدیری باید بپرسد:ما چگونه باید در این تجارت پول دربیاوریم؟"،مدل می باشد.به منظور درک بهتر این تقابل،ما اولین بار می خواهیم به شاخه اصلی دانش مدیریت در مدل سازی تجارت اشاره کنیم.دانشگاهیان به مطالعه مدل تجارت با دقت و آگاهی بیشتری در 15 سال گذشته پرداخته اند.تعاریف متعددی از مدل های تجارات در مقاله مطرح شده است.Amit و Zott مدل تجارت"سیستم فعالیت های به هم پیوشته و وابسته ای که تعیین کننده مسیر تجارات کمپانی با مصرف کنندگان،همکاران و فروشندگان خود است" را تعریف می کند.Zhu و Casadesus-Masanell مدل های تجارت جدیدی با عنوان :برای منطق جدید شرکت های تجاری،راه های جدید برای ایجاد و گرفتن ارزش برای سهامداران آن و در درجه اول تمرکز بر پیدا کردن راه های جدید برای تولید درآمد و تعریف طرح های ارزشی برای جستجوی مصرف کنندگان،تامیین کنندگان و شرکا" را تعریف می کند.
مقاله ترجمه شده
6 آیا خلاقیت بدون هوش ممکن است؟ تحلیل شرط لازم
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 39
این مقاله بر مطالعات قبلی رابطه بین هوش و خلاقیت با ارائه یک روش جدید و آزمون تجربی از این فرضیه که هوش یک شرط لازم برای خلاقیت است، گسترش یافته است. بر خلاف فرضیه آستانه کلاسیک، که فرض وجود رابطه منحنی بین هوش و خلاقیت، شرایط لازم تجزیه و تحلیل است بر کیفیت و شکل کلی رابطه هوش و خلاقیت تمرکز دارد. در هشت مطالعات (12255=N کل)، با استفاده از اقدامات مختلف هوش و خلاقیت، یک الگوی پایدار بین این دو چیز که شرط لازم اما نه کافی را تایید می کند، مشاهده کردیم. ما نتیجه می گیریم که هر چند شواهد مربوط به فرضیه آستانه با رابطه خلاقیت و هوش آمیخته شده است، به وضوح "فرضیه شرط لازم" توسط نتایج آزمون های مناسب تایید شده است.
کلمات کلیدی: هوش | خلاقیت | فرضیه آستانه | فرضیه شرط لازم | تحلیل شرط لازم
مقاله ترجمه شده
7 توانایی ها و مهارت ها به عنوان عوامل توضیح تفاوت ها در کارآفرینی زنان
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21
این پژوهش بخشی از پروژه زنان در زمینه کارآفرینی بر مبنای شایستگی است و با هدف بررسی نقش مهارت ها و توانایی ها در توضیح کارآفرینی زنان انجام شده است. در این راستا ، این کار پژوهشی بر این مبنا استوار است که زنان کارآفرین شایستگی های خاصی دارند و با مجموعه ای از مهارت ها و توانایی ها شناخته می شوند که تعیین کننده نوع کارآفرینی زنان است. (مثلا نوع شناسی، بخش، اندازه، نوآوری، خلاقیت). از لحاظ روش شناختی ، این پژوهش یک رویکرد کیفی را در پیش گرفته است که بوسیله مصاحبه های نیمه ساختار یافته از مردان و زنان از بخش های تجاری و اقتصادی اجتماعی مختلف پشتیبانی شده است. به دلیل تجزیه و تحلیل تفسیری و محض ، می توان نتیجه گرفت که تاجران زن و مرد با آموزش مهارت ها و توانایی ها به زنان کارآفرین موافق هستند اگرچه تفاوت های قابل توجهی بین ادراکات زنان و مردان وجود دارد.
کلمات کلیدی: کارآفرینی | زنان | مهارت ها | توانایی ها | شایستگی ها
مقاله ترجمه شده
8 The evaluation of creativity from the perspective of subject matter and training in higher education: Issues, constraints and limitations
ارزیابی خلاقیت از دیدگاه موضوع و آموزش در آموزش عالی: مسائل، اجبارها و محدودیت ها-2016
Creativity in organizations is presented as a phase of innovation and is a crucial issue at the core of the economic system. In the area of economics and management, it is acknowledged that auditing the creative process ensures the longevity and competitiveness of companies. Research indicates how creativity could be evaluated and controlled, but debate is intensive and many critiques have been formulated. In this article, we invite readers to consider an interdisciplinary approach emphasizing the importance of contextualizing research on the evaluation of creativity and the perspectives of training in higher education. From a discipline-oriented posture, evaluating creativity in research requires taking into account methodology frameworks and prudence with regard to social and cultural contexts. Creativity is addressed critically, primarily questioning its very definition and the aims of the evaluation. With regard to work on the subject, we explore the evaluation dimension of creativity and identify three potential invariants that could enter into interdisciplinary dialogue on the creative process. In the discussion, we address crucial points stemming from the learning process of creativity among engineering students in higher education where the challenge is to develop one’s creative potential.
Keywords: Higher education | Evaluation | Creativity | Learning | Professionalization
مقاله انگلیسی
9 Product concept evaluation and selection using data mining and domain ontology in a crowdsourcing environment
ارزیابی مفهوم محصولات و انتخاب با استفاده از داده کاوی و حوزه هستی شناسی در یک محیط جمعی سپاری-2015
For product design and development, crowdsourcing shows huge potential for fostering creativity and has been regarded as one important approach to acquiring innovative concepts. Nevertheless, prior to the approach could be effectively implemented, the following challenges concerning crowdsourcing should be properly addressed: (1) burdensome concept review process to deal with a large amount of crowd-sourced design concepts; (2) insufficient consideration in integrating design knowledge and prin- ciples into existing data processing methods/algorithms for crowdsourcing; and (3) lack of a quantitative decision support process to identify better concepts. To tackle these problems, a product concept evalu- ation and selection approach, which comprises three modules, is proposed. These modules are respec- tively: (1) a data mining module to extract meaningful information from online crowd-sourced concepts; (2) a concept re-construction module to organize word tokens into a unified frame using domain ontology and extended design knowledge; and (3) a decision support module to select better concepts in a simplified manner. A pilot study on future PC (personal computer) design was conducted to demonstrate the proposed approach. The results show that the proposed approach is promising and may help to improve the concept review and evaluation efficiency; facilitate data processing using design knowledge; and enhance the reliability of concept selection decisions.‌‌‌‌© 2015 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Keywords: Product concept evaluation and selection | Data mining | Domain ontology | Crowdsourcing
مقاله انگلیسی
10 Using educational data mining to assess students’ skills at designing and conducting experiments within a complex systems microworld
استفاده از داده کاوی آموزشی برای ارزیابی مهارت های آموزشی دانش آموزان در طراحی و آزمایشهای درون یک سیستم های پیچیده جهان میکرو-2015
Article history:Received 4 October 2014Received in revised form 25 April 2015 Accepted 30 April 2015Available online xxxKeywords: Complex systems Inquiry assessment‌Performance assessment Educational data mining 21st century skillsMany national policy documents underscore the importance of 21st century skills, includ- ing critical thinking. In parallel, recent American frameworks for K-12 science education call for the development of critical thinking skills in science, also referred to as science inquiry skills/practices. Assessment of these skills is necessary, as indicated in policy doc- uments; however, this has posed a great challenge for assessment researchers. Recently, some science learning environments seek to assess these science skills. These systems log all students’ interactions within the given system, and if fully leveraged, these logs pro- vide rich assessments of inquiry skills. Here, we describe our environment Inq-ITS (inquiry intelligent tutoring system), that uses educational data mining to assess science inquiry skills, as described as 21st century skills. Additionally, here, we describe how we measure students’ skills at designing controlled experiments, a lynchpin skill of inquiry, in the con- text of complex systems. In doing so, our work addresses 21st century skill assessment in two ways, namely of inquiry (designing and conducting experiments), and in the context of complex systems, a key topic area of 21st century skills. We use educational data mining to develop our assessment of this skill for complex systems.© 2015 Elsevier Ltd. All rights reserved.
Complex systems | Inquiry assessment | Performance assessment | Educational data mining | 21st century skills
مقاله انگلیسی
موضوعات
footer