دانلود و نمایش مقالات مرتبط با musical notes::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - musical notes

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مخفی کردن پیام با استفاده از نت‌ های موسیقی : یک رویکرد منطقی فازی
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
"موسیقی می‌تواند به عنوان یک زبان با قابلیت برقراری ارتباط استفاده شود " . نمادهای موسیقی و نت‌های موسیقی از روزهای اولیه به عنوان رمز استفاده شدند. هنر رمزگذاری پیام، از موسیقی به عنوان رمزنگاری موسیقی استفاده می‌کند و از مجموعه از پیش تعیین شده نت‌ها و مجموعه ای از قوانین برای ترکیب قطعات موسیقی استفاده می‌کند که به نوبه خود یک رمزنگاری بااستفاده از موسیقی است. الگوریتم سنتی اعمال شده به رمزنگاری موسیقی از رمزنگاری جانشینی ساده استفاده می‌کند که صرفآ توالی موسیقی خوبی را تولید می‌کند. برای غلبه بر این مسئله یک الگوریتم مبتنی بر منطق فازی برای رمزنگاری بااستفاده از موسیقی در این مقاله آورده شده است. مقاله یک رمزنگاری با جانشینی کلید متقارن را ارائه می‌دهد که از n نت کاندید برای رمزکردن یک مورد خاص استفاده می‌کند. کاربردهای منطق فازی در رمزنگاری موسیقی یک توالی موسیقی قابل قبول را تولید می‌کند که سختی به عنوان یک رمز مورد شک قرار می‌گیرد.
کلمات کلیدی : رمزنگاری موسیقی | نت‌های موسیقی | ترکیب الگوریتمی | منطق فازی | رمزگشایی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer