دانلود و نمایش مقالات مرتبط با rail industry::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - rail industry

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 عدم اطمینان از محاسبات ارزش موجود خالص و اثرش بر بکار بردن یکپارچه رویکردهای تعمیر و نگهداری در صنعت ریلی بریتانیا
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 15
شاخص عملکرد عمومی (PPI) یک شاخص عملکرد کلیدی مهم برای شبکه راه آهن بوده و به دقت با سازمان و سهامداران خارجی آنها نظارت شده است. شرایط نظارت دارای ارزش فزاینده ای در شبکه راه آهن است چنانکه روشی مناسب برای افزایش اتکا پذیری دارایی و بهبود واحد PPI است. چنانکه شرط روشهای نظارت هر یک شناسایی شده اند ، نیاز به ارزیابی برای ایجاد هزینه و سود خواهد بود. سود میتواند در ذخیره هزینه به شکل عملکرد PPI ضعیف ارزیابی شود که منجر به جریمه میشود. در بسیاری از محاسبات (NPV) ارزش موجود خالص صنایع برای تعیین چگونگی سرمایه ذاری سریع سربسر خواهد شد استفاده شود. ریسک – هزینه یک اصطلاح است که برای تشریح اثر مالی یک رخداد غیر منتظره (یک خطر) استفاده شده است. این مقاله یک دیدگاه بسیار تحلیلی را بای محاسبه NPV مطرح میکند که اثر ریسک پایین تغییرات رد نرخ تعهد خدماتی را در نظر میگیرد. پیش بینی NPV دارای اهمیت است زمانیکه ارزیابی در زمانیکه برای گسترش راهبردهای شناسایی خطای مختلف برای موضوعات نگهداری گسترش می یابد و بنابراین هزینه ریسک محاسبه NPV باید برای پشتیبانی از تصمیمات مدیریت دارایی استفاده شوند.
کلمات کلیدی: مهندسی هزینه | هزینه از طریق زندگی | سود و هزینه | KPI | NPV | صنعت راه آهن
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer