دانلود و نمایش مقالات مرتبط با relationship quality::صفحه 1

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - relationship quality

تعداد مقالات یافته شده: 4
ردیف عنوان نوع
1 عوامل تعیین کننده وفاداری مشتری در تجارت موبایل در مالزی
سال انتشار: 2016 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 19
بازار نوظهور آسیا برای رشد دیجیتالی انفجاری آماده شده است. با پذیرش سریع اینترنت و آشنایی مصرف کنندگان با دستگاه های موبایل ، بازار تجاری موبایل به یکی از امیدوار کننده ترین و سودآور ترین بازارها تبدیل شده است. در مالزی ، اگرچه بازاری تجاری موبایل هنوز هم در مرحله عدم بلوغ قرار دارد اما انتظار می رود در سالهای آینده ، اینترنت موبایل به سرعت رشد کند. مطالعات متعدد در مورد اتخاذ تجارت موبایلی مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال ، توجه کمی به آن عواملی شده است که می تواند مشتریان تجاری موبایل را حفظ کند و باعث بهبود عملکرد کسب و کار شود. بنابر این ، هدف این مقاله پل زدن بین شکاف موجود بین عواملی است که بر وفاداری مشتریان در بازار تجارت موبایلی در مالزی بوسیله ترکیب کردن مدل های کیفیت خدمات الکترونیک و ارتباط بین تئوری های کیفیت در رابطه با تجارت موبایلی تاثیر می گذارد. به طور خاص ، هدف این پژوهش بررسی ارتباط بین ابعاد کیفی خدمات الکترونیک در زمینه کارایی ، دسترسی سیستمی ، اجرا و حفظ حریم خصوصی و همچنین ارتباط ابعاد کیفی مرتبط با رضایت مندی ، اعتماد و تعهد نسبت به وفاداری مشتری در خدمات تجاری موبایل است. روش نظرسنجی انلاین برای جمع آوری داده ها مورد استفاده قرار گرفت. از 300 پرسشنامه توزیع شده ، 214 پرسشنامه تکمیل و بازگردانده شد و نرخ پاسخ 71.3 درصدی ثبت شد. پس از آن داده ها با استفاده از روش مدلسازی معادلات ساختاری (SEM) مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. یافته های این تحقیق به صورت قابل توجهی در پر کردن شکاف مرتبط با عوامل تعیین کننده وفاداری مشتری در خدمات تجاری موبایلی نقش داشت. این پژوهش ممکن است به ارائه دهندگان خدمات تجاری موبایلی ، بازاریابان و مدیران در زمینه تصمیم گیری هایشان و همچنین بهبود فرآیند سودآوری در محصولات و خدمات کمک کند.
کلمات کلیدی: کیفیت خدمات الکترونیک | کیفیت ارتباطی | وفاداری مشتری | تجارت موبایل
مقاله ترجمه شده
2 Focusing on teacher–student interactions eliminates the negative impact of students’ disruptive behavior on teacher perceptions
با تمرکز بر روابط معلم و دانش آموز تاثیر منفی رفتار مخرب دانش آموزان درباره درک معلم از بین می برد-2015
This study tests the impact of a randomly assigned professional development coaching intervention (MyTeachingPartner-Secondary; MTP-S) on teacher projections of their students’ educational attainment. Results indicate that students who report more behavior problems in the Fall of the academic year are projected by teachers to have lower future educational attainment in the Spring of the academic year. However, analyses further indicate that participation in the MTP-S intervention moderates the association between Fall student behavior problems and teachers’ Spring projections for student attainment, such that this link is not significant for students in classrooms where the teacher is participating in MTP-S. In fact, results indicate that teachers who participate in the intervention project better educational attainment for their students than teachers who are in a business-as-usual control condition, regardless of their students’ behavior. Findings are discussed in terms of the role that interventions targeting classroom interactions may play in altering teachers’ internal view of students, thus ultimately promoting adolescent development.
Keywords: Adolescent development | behavior problems | high school | relationship quality | school environment | secondary school
مقاله انگلیسی
3 اثر کیفیت رابطه بر درک افراد از مسئولیت اجتماعی در ایالات متحده
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26
مسئولیت اجتماعی (SR) به علاقه ای مستمر در ایالات متحده و سراسر جهان تبدیل شده است. سازمان ها طیف گسترده ای از تصمیم های SR را اتخاذ می کنند که نشان دهنده نقطه نظرهای متفاوتی است. با توجه به این که تعاریف متعددی برای SR وجود دارد، بسیاری از آن ها نشان می دهند که تصمیم های SR به عنوان وجود جنبه های مختلفی چون قانونی/ مقرارتی، مالی/ اقتصادی، اخلاقی، محیطی و داوطلبانه است. با توجه به این که محرک های SR پیشنهاد داده شده است، پژوهش محدودی در سطح کوچکی از نحوه درک افراد از فعالیت های SR توسط سازمان های مرتبط انجام شده است. بر اساس مطالعه کیفی پیشین که بیان می کند تصمیم های SR به ویژگی های متعددی مرتبط هستند و تحت تاثیر روابط قرار دارند، مدلی در این تحقیق پیشنهاد داده شده و تست شده است. مشخص شده است که خصوصیات در پژوهش کیفی به ویژه بر اساس مسئولیت پذیر بودن و خودکارآمدی با وجدان بوده اند. کیفیت رابطه بر مبنای جاذبه های احساسی مثبت و منفی پیشنهاد شده در نظریه تغییر عمدی مورد ارزیابی قرار گرفته است. درک افراد در مدیریت و غیر مدیریت نشان داده است که کیفیت رابطه، اثر وجدان و خودکارآمدی عمومی بر SR را تعدیل می کند. با توجه به این که جنبه های متعددی وجود دارد، نویسنده این مقاله از هرم مسئولیت اجتماعی Carroll (1991) در شناسایی فعالیت هایی استفاده کرده است که صاحبان و مدیران کسب و کار در نظر می گیرند. این یافته ها نشان می دهد که وجدان به فعالیت های خاص مسئولیت اجتماعی در حوزه های قانونی/ مقرراتی، اخلاقی یا اختیاری مربوط می شود در حالی که خودکارآمدی عمومی به ابعاد مالی/ اقتصادی و قانونی/ مقرارتی مربوط می شود. وجود کیفیت رابطه سبب ارتقاء اثرات وجدان و خودکارآمدی بر ابعاد مختلف مسئولیت اجتماعی شده است. این مساله پیشنهاد می دهد که افراد فعالیت های مسئولیت اجتماعی را در راستای خصوصیات مختلف درک می کنند و ارتقاء این خصوصیات می تواند سبب بهبود درک افراد از تصمیم های مسئولیت اجتماعی شود.
کلید واژه ها: مسئولیت اجتماعی | کیفیت رابطه | خودکارآمدی عمومی | وجدان | درک افراد
مقاله ترجمه شده
4 اثر توابع مشاوره بررفتار شهروندی سازمانی گیرندگان مشاوه در یک زمینه چینی : بررسی دو مطالعه
سال انتشار: 2011 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28
این پژوهش به بررسی رابطه میان توابع مشاوره که توسط کارمندان دریافت میشود و رفتار شهروند سازمانی (OCB) آنها میپردازد و اثیر تعدیل روابط کیفیتی با تامین کنندگان توابع مشاوره در چین را بررسی میکند. نتایج مطالعه 1، بدست آمده از بررسی روابط 385 سوپروایزر - زیر دست است که، نشان میدهد نقش مدل سازی که توسط افراد تحت الحمایه دریافت میشود بطور مثبت مربوط میشود به OCB ، و درک کیفیت تعدیل رابطه نظارتی که بین شغل و افراد تحت الحمایه OCB وجود دارد را بررسی میکند. علاوه بر این ، افراد تحت الحمایه و غیر، سطح بالاتری از توابع مشاوره را دریافت میکنند بیش از سطح دریافتی افراد تحت الحمایه OCB . مطالعه 2، بر روی بیش از 258 سوپروایزر – ناظر انجام شد و نشان داد چگونه مدل سازی دریافت شده توسط زیر دستان بطور مثبت با افراد تحت الحمایه OCB بطور مستقیم روی افراد سرپرست (OCBI) در سازمان (OCBO) تاثیرگذار است در حالیکه شغل و حرفه تحت تاثیر مثبت OCBO قرار میگیرد . علاوه بر این ، رهبر – عضو به اصلاح تعدیل و نقش مدل سازی با OCBI و OCBO میپردازند.
کلمات کلیدی: توابع مشاوره | رفتار شهروندی سازمانی | کیفیت رابطه | چین
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer