دانلود و نمایش مقالات مرتبط با stepped spillway::صفحه 1

رمضان

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - stepped spillway

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 مطالعه آزمایشگاهی در ارتباط با فشارهای میانگین در سرریز پلکانی
سال انتشار: 2012 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 11
پلکان هایی که در ناحیه جریان هوادهی نشده از یک شوت قرار گرفته اند، مستعد آسیب کاویتاسیون هستند. دو مدل با اعداد فرود مختلفی کار می کردند و شیب های تحتانی برای اندازه گیری فشار در پلکان ها استفاده می شد. فشارهای بیشینه و کمینه در سطوح افقی پلکان به ترتیب در ابتدا و انتهای شوت ایجاد می شوند. این خصوصیات هم چنین در ناحیه جریان کاملاً شکل گرفته نیز دیده می شوند. فشار میانگین روی سطوح افقی پلکان در ابتدای شوت منفی است و سپس در امتداد مسیر جریان در ناحیه جریان غیریکنواخت منفی می شود. در سطوح عمودی پلکان، فشار همواره در بالا منفی و در امتداد کل سطح عمودی مثبت خواهد بود مشروط براینکه دبی های واحد در ناحیه جریان غیریکنواخت به قدر کافی زیاد باشند. این نتایج با خصوصیات فشار در ناحیه جریان یکنواخت هوادهی شده متفاوت است.
کلیدواژه ها: آزمایش | الگوی جریان | جریان هوادهی نشده | مشخصه فشار | سرریز پلکانی
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer