دانلود و نمایش مقالات مرتبط با wildcard::صفحه 1

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
نتیجه جستجو - wildcard

تعداد مقالات یافته شده: 1
ردیف عنوان نوع
1 پیاده سازی جستجوی فازی کلمات کلیدی روی داده های رمزگذاری شده در محاسبات ابری
سال انتشار: 2015 - تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7 - تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14
با افزایش روزانه نرخ رشد و تطبیق محاسبات ابری، اطلاعات مهم تر و بیشتری به سمت محاسبات ابری متمرکز می‌شود. برای محافظت از اطلاعات اختصاصی با ارزش، داده‌ها باید قبل از برون سپاری رمزنگاری شود. تکنیکهای جستجوی موجود به کاربر اجازه می‌دهد تا با استفاده از کلمات کلیدی در بین داده های رمزنگاری شده جستجو کند، اما این تکنیکها تنها بر اساس جستجوی دقیق کلمات کلیدی توجه دارد و هیچ جایی برای غلطهای املایی و فرمتهای ناسارگار که در رفتار کاربران معمولی رخ می‌دهد وجود ندارد. این نقطه ضعف باعث می‌شود که ذخیره سازی موثر داده و کارایی ذخیره سازی با چالش مواجه شود و جستجوی کاربر به صورت ناکارآمد انجام می‌شود. در این مقاله تمرکز ما بر روی ذخیره سازی امن با استفاده از الگوریتم AES و بازیابی اطلاعات با جستجوی کلمات کلیدی فازی در میان داده رمزنگاری شده می‌باشد. پیاده سازی یک مکانیزم جستجوی کلمه کلیدی فازی پیشرفته به نام تکنیک مبتنی بر wildcard در این مقاله ارائه شده است. این مکانیزم در زمانی که کاربر دقیقا کلمات کلیدی از پیش تعریف شده را جستجو کند، فایلهای منطبق بر آنها را بر میگرداند و در غیر اینصورت زمانی که کلمات کلیدی مورد جستجو عینا وجود نداشته باشد، نزدیکترین کلمات کلیدی مشابه به کلمات کلیدی مورد جستجو پیدا شده و فایلهای مرتبط با آنها بر گردانده می‌شود. در روش ارائه شده، از فاصله ویرایش برای تعیین میزان شباهت کلمات کلیدی و تهیه یک تکنیک کارا برای ساخت مجموعه‌های کلمات کلیدی فازی استفاده کرده‌ایم. این روش بر کاهش سربار نمایش و ذخیره سازی تمرکز دارد.
کلمات کلیدی: جستجو فازی | رمزگذاری بر روی ابرها | محاسبات ابری | AES | کلمات
مقاله ترجمه شده
موضوعات
footer