درباره ما

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
درباره ما

هدف از ایجاد این وب سایت ارائه خدمات به پژوهشگران می باشد. با توجه به اینکه کار ترجمه مقاله و جستجوی آن زمانبر می باشد، این وب سایت نقش کاتالیزور را برای پژوهشگران دارد و این عمیل را با انتخاب بهترین مقالات و ترجمه آن ها و قرار دادن آن ها در اختیار پژوهشگران انجام می دهد. بنابراین تنها کالای دیجیتال در این وب سایت ترجمه مقالات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد. 

حق ترجمه کلیه مقالات برای گروه پژوهشی hotpaper.net محفوظ می باشد.
لطفا تمامی نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سایر موارد را در رابطه با وب سایت بهترین مقالات isi با ترجمه فارسی با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم خدماتی ارزنده تر در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. 

موضوعات
footer