راهنمای خرید و دانلود

راهنمای خرید و دانلود
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
راهنمای خرید و دانلود

* توجه نمایید که به غیر از هزینه ترجمه مقاله ، هیچ هزینه دیگری شامل مالیات و سایر هزینه ها از کاربران اخذ نمیگردد.

کاربران گرامی برای خرید و دانلود مقاله مراحل زیر را به ترتیب و دقت انجام دهید:

1- پس از انتخاب مقاله مورد نظر بر روی دگمه مشاهده جزییات کامل و خرید مقاله کلیک کنید(شکل زیر).

2- پس از مشاهده و مطالعه جزییات کامل مقاله بر روی دگمه پرداخت آنلاین و دریافت ترجمه فارسی مقاله کلیک کنید(شکل زیر). توجه نمایید که در این مرحله قیمت مقاله به شما نمایش داده میشود. قبل از خرید حتما به قیمت دقت نمایید

3- در این مرحله (ثبت سفارش) ، موارد خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس بر روی دگمه اتصال به درگاه پرداخت آنلاین کلیک کنید(شکل زیر).

 

4- در صفحه پرداخت، مشخصات کارت بانکی خود را مانند شکل زیر وارد کرده و بر روی دگمه پرداخت کلیک کنید.

5- در صورتی که پرداخت موفقیت آمیز باشد، صفحه نتیجه تراکنش نمایش داده خواهد شد. در این صفحه شماره رسید (فاکتور پرداخت) خود را یادداشت کرده و برای دانلود فایل بر روی کلمه دانلود کلیک کنید (شکل زیر)

نکات مهم:

1- در صورتی که پرداخت انجام شد، ولی موفق به دریافت مقاله نشدید، مشخصات مقاله خریداری شده به همراه شماره رسید را از طریق صفحه ارتباط با ما  ارسال کنید، تا مقاله به ایمیل شما ارسال شود.

2- برای دریافت رمز دوم و فعال کردن خرید اینترنتی، می توانید به یکی از روش های زیر عمل کنید:
الف) به دستگاه خودپرداز یکی از شعبه های بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز یا تغییر رمز اینترنتی را انتخاب کنید. در این بخش، رمز اینترنتی خود را تعیین کنید.
ب) به داخل یکی از شعبه های بانک خود مراجعه کنید و از کارمندان بانک بخواهید برای دریافت رمز دوم کارت شما را راهنمایی نمایند.

3- نمونه کارت به همراه موارد خواسته شده برای پرداخت را در شکل زیر مشاهده میکنید.

 

موضوعات
footer