دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت اروپایی ومدارس تجارت اروپایی: بینشی از تاریخچه مدارس تجارت

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • مدیریت اروپایی ومدارس تجارت اروپایی: بینشی از تاریخچه مدارس تجارت

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت اروپایی ومدارس تجارت اروپایی: بینشی از تاریخچه مدارس تجارت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  European management and European business schools: Insights from the history of business schools


  منبع:

  European Management Journal 32 (2014) 529–534


  نویسنده:

  hotpaper.net


  چکیده انگلیسی:

  This article looks at the history of business schools and identifies specific characteristics that are common to European management schools. On the basis of these characteristics, European management is subsequently defined as a cross-cultural, societal management approach based on interdisciplinary principles. In a final step, a closer look is taken at how European business schools should prepare their students for the unique European management context. It is suggested that such schools should provide courses on cross-cultural management and courses explaining the interdependencies between the private and public sector, offer students opportunities to experience other cultures over the course of their studies, and teach management from an interdisciplinary and practically-oriented perspective.


  چکیده فارسی:

  این مقاله نگاهی به تاریخچه مدارس تجارت و مشخصه هایی که به صورت خاص در ان رایج هستند دارد. بر اساس این ویژگی ها مدیریت اروپایی به عنوان یک رویکرد اجتماعی میان فرهنگی بر اساس اصول میان رشته ای تعریف می شود.و در قدم اخر بررسی دقیق تر بر این است که چگونه مدارس تجارت اروپایی باید دانش اموزان خود را اماده رویارویی با بافت منحصر به فرد مدیریت اروپایی بکنند.در همین راستا توصیه میشود که مدارسی از این قبیل باید در زمینه های مدیریت میان فرهنگی و دوره های تبیین وابستگی های متقابل بین بخش خصوصی و دولتی امکاناتی را فراهم اورند و به دانش اموزان در ضمن مطالعه رشته خودشان فرصتی برای کسب تجربه درباره فرهنگ های دیگر بدهند و واقعیاتی از دیدگاه نظرها از میان رشته ای و عمل گرا بودن به دانش اموزان تدریس شود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 224 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: این مقاله حاوی 6 صفحه دو ستونه می باشد. که اگر در صفحه استاندارد قرار بگیرد 16 صفحه خواهد شد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer