مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق جرم و جزا
 • قربانی شدن و نقش آن در بوجود آمدن و شکل گیری اخاذی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قربانی شدن و نقش آن در بوجود آمدن و شکل گیری اخاذی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Victimization and Its Role in Shaping Extortion


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 172 ( 2015 ) 309 – 316


  نویسنده:

  Hesam Abbasi , Amin Rezvani Pourb


  چکیده انگلیسی:

  As one of the prominent civil crimes increasingly committed during the current decade, extortion is considered as some commitment against social security which leads to robbing individuals' belongings through exercising violence or utilizing different weapons. Criminology science not only emphasizes on the criminals' behaviour with regard to the commitment of crimes but also underscores the victims' behaviour with respect to the realization of criminal phenomenon. Hence, the behaviour and manner of victims cannot be overlooked with reference to the commitment of crime. The current study focuses on the victims' role in the commitment of extortion crime as a potential factor. © 2015 The Authors. Published by Elsevier Ltd. Peer-review under responsibility of GLTR International Sdn. Berhad. Keywords: Crime | victimization | extortion | criminology | pathology.


  چکیده فارسی:

  به عنوان یکی از جرائم مدنی مهم که طی دهه ی اخیر ارتکاب ان با افزایش همراه بوده، اخاذی است که به عنوان عملی ارتکابی در مقابل امنیت اجتماعی مورد توجه می باشد که منجر به دزدیدن اموال مردم از طریق اعمال خشونت آمیزی یا استفاده از انواع مختلف سلاح ها می گردد . علم جرم شناسی نه تنها بر رفتارهای مجرمانه ی مرتبط با ارتکاب جرم و جنایت تاکید می کند بلکه بر رفتار قربانیان نیز با توجه به درکی که از پدیده ی جنایی وجود دارد، تاکید می نماید . از این رو، رفتار و شخصیت قربانیان را نمی توان با توجه به ارتکاب جرم نادیده گرفت. مطالعه حاضر بر نقش قربانیان در ارتکاب اخاذی به عنوان یک فاکتور بالقوه تمرکز دارد . کلید واژه ها: جنایت | قربانی | اخاذی | جرم | آسیب شناسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 51 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer