مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حقوق عمومی
 • ذهنیت ترانس و فضای تفکیک شده ی توالت های عمومی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ذهنیت ترانس و فضای تفکیک شده ی توالت های عمومی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Trans Subjectivity and the SpatialMonolingualism of Public Toilets


  منبع:

  springer


  نویسنده:

  Caterina Nirta


  چکیده انگلیسی:

  The built environment and the organisation of public spaces reflect the normative notions of male and female. Public toilets, amongst other widely common public spaces, underline these two opposing concepts and challenge the presence of transgender. Within the boundaries of public toilets, transgender and gender nonconforming individuals become a crucial point of debate, scrutiny and controversy. Analysing the politics of such gender-segregated space, this article explores the notion of uniformity and challenges the idea of single-ness as the absolute expression of the self. Keywords: Toilets Transgender Space Social justice


  چکیده فارسی:

  محیط زیست وسازمان فضاهای عمومی منعکس کننده ی مفاهیم هنجاری زن و مرد می باشد. توالت های عمومی در میان دیگر فضاهای عمومی گسترده و مشترک، دو مفهوم مخالف و چالش حضور فرا جنسیتی را مورد تاکید قرار داده است، در محدوده ی توالت های عمومی، تغییر جنسیت و جنس نا منطبق افراد به یک نقطه بسیار مهمی از بحث و بررسی و مذاکره تبدیل شده است. تجزیه وتحلیل سیاست هایی مثل تفکیک فضاهای جنسیتی، این مقاله، مفهوم یکنواختی وچالش ایده ی تک بودن را به عنوان بیان مطلق مورد بررسی قرار داده است. کلمات کلیدی: توالت، تغییر جنسیت، فضا، عدالت اجتماعی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 233 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer