دانلود مقاله و خرید ترجمه:هماهنگی یک زنجیره تامین با استفاده‌ از قرارداد تسهیم عایدی با مسئولیت اجتماعی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین
 • هماهنگی یک زنجیره تامین با استفاده‌ از قرارداد تسهیم عایدی با مسئولیت اجتماعی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هماهنگی یک زنجیره تامین با استفاده‌ از قرارداد تسهیم عایدی با مسئولیت اجتماعی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Coordination of a socially responsible supply chain using revenue sharing contract


  منبع:

  sciencedirect- elsevier


  نویسنده:

  Shibaji Panda


  چکیده انگلیسی:

  This paper explores coordination of a corporate social responsible (CSR) manufacturer–retailer chain by considering two cases, CSR retailer and CSR manufacturer. In manufacturer-Stackelberg game setting revenue sharing (RS) contract is used to coordinate the channel. It is found that CSR retailer’s perfect welfare maximizing motive resolves channel conflict, otherwise RS contract coordinates the channel. Wholesale price of RS contract is higher than marginal production cost above a threshold of CSR in one case and is negative above a threshold of CSR in the other. Also, CSR manufacturer’s pure profit is negative above a threshold of CSR. Keywords: Channel coordination Revenue sharing contract Corporate social responsibility


  چکیده فارسی:

  این مقاله، هماهنگی زنجیره تولیدکننده-خرده‌فروش یک شرکت با مسئولیت اجتماعی (CSR) را با توجه به دو مورد، بررسی می‌کند، خرده‌فروش CSR و تولیدکننده CSR. از قرارداد تسهیم عایدی (RS) مجموعه بازی تولیدکننده- استکلبرگ برای هماهنگی کانال استفاده شده است. مشخص شده است که انگیزه بیشینه‌کننده کامل رفاه در خرده‌فروش CSR، ناسازگاری کانال را حل می‌کند، در غیر این صورت این قرارداد RS است که کانال را هماهنگ می‌کند. قیمت عمده‌فروشی RS، در یک مورد بالای مقدار آستانه CSR بیشتر از هزینه حاشیه‌ای تولید است و و در مورد دیگر در بالای مقدار آستانه CSR، منفی است. همچنین، سود خالص تولیدکننده CSR، بالای یک مقدار آستانه CSR، منفی است. کلمات کلیدی- هماهنگی کانال، قرارداد تسهیم عایدی، مسئولیت اجتماعی شرکتی.


  سطح: دشوار
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 493 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: این مقاله یک مقاله بسیار خوب برای کسانی می باشد که قصد انتشار و یا مطالعه منابع علمی در حوزه زنجیره تامین را دارند. خروجی مقاله ارائه یک مدل زنجیره تامین می باشد. مقالاتی اینچنینی بهترین مقالات برای انتشار مقالات isi و یا پایان نامه می باشند. زیرا می توان مشکلات آن ها را بررسی کرده و مدل های جدیتر و بهتری را ارائه نمورد. تمامی شکل ها و جداول مقاله ترجمه شده و فرمول نیز تایپ گردیده اند.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer