دانلود مقاله و خرید ترجمه:بیمه درمان تکمیلی خصوصی الزامی ارائه شده توسط کارفرمایان در فرانسه: مفاهیم و بحث های کنونی

20 درصد تخفیف مقالات به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

20% تخفیف مقالات ترجمه شده به مناسبت فرا رسیدن نوروز 97 از 2 فروردین تا 25 فروردین

آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بیمه
 • بیمه درمان تکمیلی خصوصی الزامی ارائه شده توسط کارفرمایان در فرانسه: مفاهیم و بحث های کنونی

  مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بیمه درمان تکمیلی خصوصی الزامی ارائه شده توسط کارفرمایان در فرانسه: مفاهیم و بحث های کنونی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Compulsory private complementary health insurance offered by employers in France: Implications and current debate


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Health Policy 119 (2015) 111–116


  نویسنده:

  Carine Franc , Aurélie Pierre


  چکیده انگلیسی:

  In January 2013, within the framework of a National Inter-professional Agreement (NIA), the French government required all employers (irrespective of the size of their business) to offer private complementary health insurance to their employees from January 2016. The generalization of group complementary health insurance to all employees will directly affect insurers, employers and employees, as well as individuals not directly concerned (students, retirees, unemployed and civil servants). In this paper, we present the issues raised by this regulation, the expected consequences and the current debate around this reform. In particular, we argue that this reform may have adverse effects on equity of access to complementary health insurance in France, since the risk structure of the market for individual health insurance will change, potentially increasing inequalities between wageearners and others. Moreover, tax exemptions given to group contracts are problematic because public funds used to support these contracts can be higher at individual level for high-salary individuals than those allocated to improve access for the poorest. In response to the criticism and with the aim of ensuring equity in the system, the government decided to reconsider some of the fiscal advantages given to group contracts, to enhance programs and aids dedicated to the poorest and to redefine an overall context of incentives.
  Keywords: Private health insurance | Collective contracts | Health policy


  چکیده فارسی:

  در ژانویه سال 2013، در چارچوب توافقنامه ملی بین حرفه ای (NIA)، دولت فرانسه تمام کارفرمایان را الزام به (صرف نظر از اندازه کسب و کار خود را) ارائه بیمه درمان مکمل خصوصی به کارمندان خود از ژانویه 2016 نمود. تعمیم بیمه درمان تکمیلی گروهی به تمام کارکنان به طور مستقیم شرکت های بیمه، کارفرمایان و کارکنان، و همچنین افرادی که مستقیما متاثر نیستند(دانش آموزان، بازنشستگان، کارمندان بیکار و مدنی ( را تحت تاثیر قرار داد.در این مقاله، ما در حال حاضر مسائل مطرح شده توسط این مقررات، عواقب مورد انتظار و بحث در خصوص این اصلاحات مورد بحث قرار می دهیم. به طور خاص، ما استدلال می کنیم که این اصلاحات می تواند اثرات نامطلوبی بر حقوق صاحبان سهام که دسترسی به بیمه درمان مکمل در فرانسه دارند داشته باشد ، ازآنجایی که ساختار ریسک بازار برای بیمه درمانی فردی تغییر خواهد کرد، به طور بالقوه افزایش نابرابری بین حقوق بگیران و دیگران را در پی خواهد داشت. علاوه بر این، معافیت های مالیاتی داده شده به گروه مورد اشاره مشکل ساز خواهد بود چرا که بودجه عمومی استفاده شده برای حمایت از این قرارداد می تواند در سطح فردی برای افراد بالا تربیشتر از آن حقوق و دستمزد اختصاص داده شده به بهبود دسترسی برای فقیرترین ها باشد. در پاسخ به انتقاد و با هدف حصول اطمینان از حقوق صاحبان سهام در سیستم، دولت تصمیم به تجدید برخی از مزایای مالی داده شده به قرارداد گروه ،به منظور افزایش برنامه و کمک های اختصاص داده شده به فقیرترین و تعریف مجدد بافت کلی انگیزه گرفت .
  کلمات کلیدی: بیمه درمانی خصوصی | قراردادهای جمعی | سیاست های بهداشتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 147 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی ببه اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
موضوعات
footer